Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amióta oviba jár kezelhetetlen...

Amióta oviba jár kezelhetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiam 1 hónapja került be az oviba, azóta mindennaposak a hisztik, kiabálások, verekedések. Nem lehet vele bírni. Nekem néhány napom van a második gyerkőc születéséig, de félek, hogy amíg kórházba leszek mi lesz a fiammal. Amúgy is anyás,de senki nem bír vele (néha én sem). A férjemnek nincs annyi türelme, kiabál vele, próbálja büntetni,de nem használ. Van valakinek ötlete, mit lehetne bevetni? Kinövi ezt a korszakot?
2011. okt. 15. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.Az én lányom detto ilyen sajna segíteni nem tudok.Én is nagyon tanácstalan vagyok.
2011. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beállunk mi is a lányommal a sorba. Szerintem, ha agyon verném se fogadna szót! Hisztis, dacos, kezelhetetlen. Szörnyű. Óvoda előtt egy kedves, kiegyensúlyozott, szégyenlős kislány volt. Most meg....
2011. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy érdemben én sem tudok hozzászólni!

Nálunk is teljesen ez a helyzet, csak az én fiam a bölcsit kezdte. Nyugodt, kiegyensúlyozott gyerek volt a bölcsi előtt, most dacos, hisztis, dührohamai vannak, eddig inkább visszahúzódó volt, most állandóan kiabál, ma a bababoltban szó nélkül megütött egy kislányt... elkeserítő helyzet és én is tanácstalan vagyok.

2011. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nem kaptam tanácsot, de már az is megnyugtató hogy más is jár hasonló cipőben. Reméljük mielőbb elmúlik ez a korszak.:-)Köszi
2011. okt. 15. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nem akarlak elkeseríteni, de nem biztos, hogy elmúlik. :( Emlékszem, milyen volt a lányom, mielőtt oviba ment. Imádnivaló, kedves, okos, kiegyensúlyozott, vidám drágaság volt.. Aztán jött az ovi a sok neveletlen, ostoba, beteg (már bocs, de amikor az oviban az előtt házaséletet élő szüleit utánozza) gyerek között teljesen megváltozott. Folyton verték, karmolták, hát ő is agresszív lett. Mivel neki nem az volt a játék, hogy tönkretegyen valamit, vagy szadizza a többieket, kiközösítették. :( Ma már iskolás, de olyan szinten megmaradtak benne az ovis sérelmek, hogy abszolút nem tud barátkozni. :(

Remélem, nálatok jobban alakul majd a helyzet.

2011. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt még elfelejtettem, hogy minden nap valami hülyeséget tanult el az oviban. Körömrágás, orrpiszkálás, hiszti, selypítés, stb. ŐRÜLET!
2011. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!