Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Kislányom 3éves...

Mit tegyek? Kislányom 3éves lesz, amióta oviba jár azóta sokkal kezelhetetlen, nem fogad szót, olykor verekszik! Erre a korra jellemző vciselkedés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az óvónőknél, hogy egyébként velük hogy viselkedik. Elképzelhető, hogy csupán elhanyagoltnak érzi magát és szeretné felhívni magára a figyelmet. De szerintem magas százalékban jellemző a gyerekere a változás ovi vagy bölcsi kezdetén.
2011. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oviban jó kislány!Itthon meg mondjuk nem egyfolytában, de sokszor kiidegel minket!Bűntessem meg, de hogyan?
2011. ápr. 19. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Bünti sarok, bünti szék, bünti szoba. Nekünk ezek váltak be. Komolyabb dolgot nem szerettem volna, mert láttam rajta, hogy ez nem olyan szófogadatlanság mint általában.
2011. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!