Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha úton vagytok, kint már...

Ha úton vagytok, kint már hideg van (ősz/tél), és nincs hova betérni, hogy pisiltetitek a kislányotokat (2,5 éves)?

Figyelt kérdés

Eddig nem gondoltam erre...de most bejött a rossz idő, és egyre csak hidegebb lesz.

Nagyon sokat vagyunk úton, előfordul hoyg azonnal kell vagy pár percen belül és közúton épp nincs hova betérni.


Pisiltettem már úgy,hoyg hátsó ülésre tettem a bilit, és arra ült rá, de ferde az ülés és egy orssz mozdulat és kiborul, alig fértünk el stb...


Hátha van valakinek jobb ötlete...


2011. okt. 16. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kocsiban? Nem tudom mekkora a kocsi, de ha teljesen elore tolod az egyik ulest, akkor talan mogotte is megoldhatnatok. Vagy vegyel egy bilit a kocsiba, es ragaszd hozza egy nagy tablafeleseghez, ami nagyobb feluleten fekszik az uleshez es nehezebben borul igy fel.
2011. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
off: bocsi, nem tudom a választ, de én is kíváncsi lennék rá. Szintén 2,5 éves, "lakástiszta", az utcán próbaüzem van még csak.
2011. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló írt, hogy lehajtod az ülést és mögötte, az jónak tűnik, érdemes kipróbálni. Ha séta közben kellene szabadban, arra nincs ötletem.
2011. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Opel Astra-nk van, nem túl nagy a hely ha előretolom az ülést akkor sem de majd megpróbáljuk azért.

Az én kocsimban esélytelen, az egy Fiat Panda.


Séta közben pedig végképp tanácstalan vagyok.

Olyan könnyen megfázik, nem szeretném ha felfázna.


Nyáron egyszerű volt, bárhol-bármikor "meglocsoltuk a hangyákat", de most ebben a hidegben ....

2011. okt. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!