Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fűtötök ma? Nálunk már kezd...

Fűtötök ma? Nálunk már kezd hideg lenni. Van egy 2 éves kislányom, ezen filózok, bekapcsoljam vagy ne?! Nevetséges, nyáron fűteni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fűtünk :)) Nálunk kb. 20-21 fok van, télen se fűtöttük melegebbre soha a lakást. A kislányom 21 hónapos, így szokta meg, ha melegebb van, izzad, nem bírja... előre félek a nyártól, mert már a múlt heti melegeket is nehezen viselte. Egyébként még sosem volt beteg, szóval fölöslegesnek tartom, hogy fűtsek :)))
2010. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fürdőszobában este bekapcsoltam a fűtést. 20 fokban azért nem fürdetem a lányokat. A ház többi részében jó a 20 fok.

24 hónapos és 4 hónapos kislány anyukája

2010. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én most reggel felkapcsoltam egy kicsit a fűtést,mert rettenetesen hideg volt nálunk.Vicces júniusban...
2010. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem kapcsolom be,fürdéshez sem,akkor a gőz bemelegíti egy kicsit.Nálunk 21 fok van,télen amikor fűtünk is kb.ennyi.Ha 20 fok körülre lemegy(remélem nem)akkor befűtök,mert abban már én is fázom.19 hónapos a lányom.
2010. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

a mi fürdőszbánk kicsit lassan melegszik a gőztől, mert 3x4 méteres :-( (egyben van a mosókonyhával)

2010. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
09:33-as vagyok.A miénk sem egy panel méret :-)Igaz,kissebb minta tiétek.(1,8x3.6)
2010. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én bizony tegnap felkapcsoltam a fűtést, mert ugyan télen sincs melegebb a lakásban, de mégis más a hőérzet ilyenkor. Nekem majd lefagytak a kezeim kardigánban is.
2010. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk folyamatosan megy a fűtés tél óta, hideg van, fagyoskodni meg nemfogok.
2010. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát nálunk is 20 fok van, de ha alá megy bekapcsolom. Reggel nagyon fáztam, azért írtam ide, hogy csak én vagyok ilyen bolond, hogy fűteni akarok júniusban?! De ha fázunk...

Köszi a válaszokat.

2010. jún. 2. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi tegnap délután befűtöttünk a kandallóba. De ha az nem lenne a gázt biztos nem kapcsoltuk volna vissza. 2,5 és 5 éves gyerekek anyukája :)
2010. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!