Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol pisiljen a fűbe vagy a...

Hol pisiljen a fűbe vagy a nyilvános WC-be?

Figyelt kérdés
Diák koromban láttam egy anyukát aki a fűben pisiltette gyermekét pedig 10 méterre volt a wc nem értettem miért nem vitte oda!Most hogy van egy 2 éves kislányom elgondolkodtam valahogy én is inkább a fűbe pisiltetném!Ti hogy látjátok ezt?
2011. okt. 18. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Eddig (jó időben) a fűbe. Mostmár, amikor a pisi odafagyna neki inkább megyünk a wcre. De én előtte letörlöm, mert akármilyen tisztának is néz ki, vannak fenntartásaim.
2011. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen a hideg most kizáró ok de ha nincs hideg akkor inkább a fűbe ezek szerint!Én is így látom!
2011. okt. 18. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel törlöd le előző? Úgy gondolom nincs fenntartásod,ha egy törlés után ráülteted.

Az én lányom sehol sem ül rá,vagy fűbe pisil,ha mínusz is van,vagy felhajtom az ülőkét és felguggultatom a csészére,de hozzá sem érhet semmihez.

2011. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiaim vannak és nekem is a szabadtéren szimpatikusabb :)

Amúgy hiába tűnik egyszerűbbnek a fiúk pisiltetése, egyáltalán nem az!

Először is, ugye fel kell hajtani az ülőkét, tehát ahhoz hozzá kell nyúlni, brrrrrr! Aztán ahhoz, hogy fölérje és rendesen beletaláljon, eléggé közel kell állnia a kagylóhoz. Itthon mindig hozzá is ér közben a combja, pedig van egy kis fellépője is. Ha meg nagyon előrehajol, akkor ugye könnyen elveszítheti az egyensúlyát.

Jaj, mi elég sokat szenvedünk emiatt, ráadásul még csak 5 éves, de már nem hajlandó bemenni a női wc-be, így ha velem van, akkor tiszta stressz az egész!

Arról nem is beszélve, hogy amíg a wc-vel vagyok elfoglalva, a 2 éves öccse közben mindent összefogdos...


Szóval köszönjük a nyilvános wc-ket, jómagam csakis azokat használom, de a gyerekeimet még egy ideig inkább a fűbe pisiltetem.

2011. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 18. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Domestos törlőkendővel törlők wc-t. Ha épp nincs, akkor még wc papírral 'leterítem' az ülőkét.Én ilyen hidegben már nem bontom ki a gyereket, hogy kinn pisiljen.
2011. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem csak én kínlódok a pisiltetéssel. :)

28 hónapos a fiam és nálunk az a baj, hogy egyszerűen nem tudom úgy tartani (ő meg pláne nem) a fütyijét, hogy egy kicsit se legyen pisis a nadrágja. Ha bokáig húzom le azért lesz pisis, ha csak kiveszema fütyit, akkor azért, ráadásul ő előrehajol (közben kinyomja a popsiját) mert nézni szeretné, de így végképp becsurog. Na de tudom nem a technika volt a kérdés....


Én fűben szeretem pisiltetni, de most már hideg van.

Ha wc-be kell mennünk, akkor:

1. leterítem papírral és ráül

2. állva pisil, de az ülőkére állítom

Ezek beváltak, az állós jobban, mint az ülős (ülve is kipisil a wc.ből és bele a nadrágja hátuljába).

2011. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fűbe.


Egyébként nem törlöm le a deszkát, mert hozzá sem érünk pisiléskor. Ha kakilnia kell, akkor a "bírd ki hazáig" jön.

2011. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A hideg miatt félteném a fűben pisilni, és kislányt nem is olyan egyszerű pisiltetni ilyenkor.
2011. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!