Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az az állapot, amikor már...

Mi az az állapot, amikor már nem illik bevinni az oviba a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Kisfiam picit köhög és picit folyik az orra. Úgy picit, hogy egy nap kábé háromszor köhög és egyszer kell kifújni az orrát. Ezzel még elengedhetem, vagy maradjon otthon, míg teljesen rendbe jön?
2011. okt. 18. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát így egész télen otthon marasztalhatnád. Szerintem ez még simán belefér.
2011. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
egyszer én is kifújom naponta az orromat, ha nem vagyok taknyos, akkor is
2011. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor még megyünk, de mi az az állapot, amikor már tényleg ne?
2011. okt. 18. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Így még mehet!!
2011. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Mehet nyugodtan. Ha lázas, csúnyán, hurutosan köhög, tiszta takony. Na akkor ne. De egyszerűen fogalmazva, akkor ne vidd oviba, amikor olyan beteg, hogy orvoshoz viszed. Na akkor nem mehet :)
2011. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk kerek perec megmondták, hogy 3 esetben ne vigyük be, ha lázas, hány vagy megy a hasa. Ha a t.knya a szájába lóg, de nem lázas, akkor vihetem. (és egy csomó gyerkőcnek tényleg ott figyeg a cucc kifelé az orrából, és ott vannak).
2011. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én akkor nem szoktam vinni ha lázas vagy hányt, ilyenkor soha nem viszem be. Ha egyéb olyan tünet van, hogy vírusos fertőzésre utalhat, pl. nagyon vizes hasmenés, kiütés, akkor megnézetem az orvossal és ha ő azt mondja, hogy nem beteg, akkor viszem csak közösségbe. Az orrfolyás és az enyhe köhögés nem szokott ilyen tünet lenni.
2011. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Tőlünk kifejezetten kérték az oviban, hogy csak köhögés és orrfolyás miatt ne tartsuk otthon a gyereket! Csak akkor ne vigyük oviba, ha lázas vagy láthatóan nem érzi jól magát.
2011. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!