Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak mennyi...

2 éves kisfiúnak mennyi akácmézet szabad adni egy nap?

Figyelt kérdés
Termelőtől vettem, hallottam, hogy nagyon jó fertőtlenítő hatása van, gondoltam megpróbálom "immunerősítés" gyanánt.Kedden kezdtem el adni Neki, reggel egy kiskanálnyit.Eddig semmilyen allergiás reakciót nem okozott Nála.Napi 2x adhatom neki folyamatosan? (Reggel-este 1 kiskanálnyit?)Sok helyről hallottam, hogy bevállt a pici gyerekeknél.
2011. okt. 20. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A fiam 1 éves kora óta eszik akácmézet jó nem minden nap,de van olyan (mivel nagyon rossz evő)hogy csak a vajas-mézes kenyeret eszi meg.Pl.ma is az volt a reggelije.Nem ártasz vele semmit.Amúgy télen mindig kap reggelente teáskanálal,vagy ha nagyon hideg van indulás előtt bekapatok vele.Aztán ne adjál utána neki inni csak kb 20-30 perc múlva.Jó étvágyat

2 éves és 4 hónapos anyukája

2011. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!