Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki otthagyta az egyetemet, vagy irányt váltott, és jól járt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

igen van

gazd man-->pénzügy szűmvitel

2011. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én utolsó évben hagytam ott a fősulit, váltottam, még 4 évet tanultam, és életem legjobb döntése volt.
2011. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mire jártál? És mire váltottál? Milyen szempontból volt jó döntés?
2011. aug. 21. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én el sem kezdtem! Azért, mert nem a papír számít, meg pl a bonyolult matekfeladatok megoldása, hanem, hogy mennyire vagy talpraesett az élet csataterén.
2011. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Második vagyok: bölcsész karra jártam, sose tudtam, hogy mit is keresek ott valójában, de érettségi után még fogalmam se volt, hogy mit akarok csinálni. Aztán megvilágosodtam, most mentőtiszt vagyok, imádom a munkámat, és az az életem, hogy segítsek a bajba jutottakon. Szóval egyértelműen jó döntés volt. Ha te is ilyen helyzetben vagy, hallgass a szívedre, és csináld azt, amit igazán szeretnél, persze alaposan gondold át, mielőtt döntesz, nehogy mégis megbánd!
2011. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 2 évig tanultam jogot, mégis ha minden jól megy majd szülésznő leszek. :) Elment egy pár év, mire rájöttem, hoy mit szeretnék, de mostmár csak erre koncentrálok. :)
2011. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21:41 te jól döntöttél, de újfent megerősítettél abban, hogy a nyelvszakos bölcsészeken kívül a többi bölcsész csak az időt húzza, maga se tudja mit akar...


Egyébként én is váltottam nemzetközi gazdálkodásról pénzügy-számvitelre. Beszámíttattam az összes tárgyamat a régi szakomról, mivel csak most leszek másodéves és eddig ugyanazt tanultuk és már alig várom.

Rájöttem, hogy a felvételi előtt jól csengő szaknév SEMMIT nem ér, a felvi.hu szakleírása meg komédia. Egy évet töltöttem el itt, és hamar megvilágosodtam hogy erről a szakról húzni kell elfelé...

Egyébként a gazdmen is ilyen, nem tudom, hogy az első válaszoló is hasonló körülmények között váltott-e.

2011. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

00:12-nek


igen ezért váltottam, mert a gazd man még a Corvinuson sem ad túl sokat tud adni, arról nem beszélve, hogy a későbbiekben befektetési elemzésre szeretnék szakosodni, ahhoz pedig ez jobb alap

2011. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a német tanári szakot váltottam informatikára 1 év után. Nem bántam meg.
2011. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2011. aug. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!