Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bcg oltás kifakadása okozott...

Bcg oltás kifakadása okozott a babátoknál nyűgösséget, nyugtalanságot?

Figyelt kérdés
Ma este kifakadt a bcg oltás helye és egész nap nem aludt a babám. Nem sírt, csak valahogy sosem tudott elaludni, nyugtalan volt. Lehet összefüggés? Nem jelent ez rosszat, ugye? A kifakadt heggel kell csinálni valamit?
2010. nov. 15. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ma egy ilyen nap volt. Az én 9,5 hós babám délutánra rettentő nyűgös lett. Semmi sem volt jó. Nem szokott sírni, de most sírt is egy kicsit. Talán nálatok is hasonló lehetett a helyzet. Nálunk nem vettem észre semmit az oltással kapcsolatban, bár nem is túlságosan gyűlt meg neki. Nekem azt mondta annak idején a védőnő, hogy nem áztassam, víz érheti. Ha levedzik, esetleg egy kis tapaszt tehetsz rá, de egyébként semmi sem kell vele tenni. Nálunk nem rég gyógyult be egyébként. 2-szer fakadt ki.
2010. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem okozott nyűgösséget babámnak.

Nem kell semmit csinálni, csak a ruhát cseréld ki. Nem is szabad bekötni, leragasztani stb.

2010. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!