Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3év körüli gyereketek hány...

3év körüli gyereketek hány órát alszik éjszaka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

2,5 éves

ha alszik délután( kb 2 órát), akkor éjjel kb 9 órát, ha nem,akkor 10-et


de ha nem alszik du és aznap úszás van (heti 2x), akkor kidől este F7 körül és reggel F7 iga, vagyis egyhuzamban 12 órát

2011. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

délután kb: 1,5-2 órát alszik. 3kor mindig felkeltem.

fél 9körül rakom le,de nem bír elaludni,és fél 10körül sikerül elaltatnom,viszont 6kor már ébred..

2011. okt. 21. 18:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Májusban volt 3 éves,szeptemberben kezdte az ovit.Este 9 körül alszik el,reggel 7-fél 8 körül ébred.
2011. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kislányom 9 és 10 között alszik el, fél 9-kor kelteni kell, de néha felébred magától 8 körül. Délután még 2-3 órát alszik.


Decemberben lesz 3 éves, itthon van velem, sosem járt bölcsibe.Januárban kezdi az ovit, akkor korábban fog kelni-feküdni, decemberben már rákészülünk erre..de most még hagyom, aludjon, amennyit akar.

2011. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy nem kelted fel délután. Tudom, azt gondolod, hogy akkor este később fog lefeküdni, de nálam ez nem jött be.


Azaz én hagyom, ha 5-ig alszik, akkor 5-ig, ha fél 6-ig, akkor fél 6-ig.. .bár az ritka. De sokszor van, hogy 2-től 4-ig alszik, vagy fél 3-tól fél 5-ig... és este mégis elalszik ugyanúgy fél 10-kor.


Egy próbát megér.


U.i.: Nem sajnálod felébreszteni? :) Nekem megszakadt a szívem érte, mikor kétszer v. 3x felébresztettem még anno, mert én is az hittem, este majd később fog emiatt elaludni.

2011. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
de,persze sajnálom felkelteni-csak attól tartok ha hagyom aludni akkor meg éjfélkor is fent lesz..
2011. okt. 22. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!