Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos nektek, hogy a gyereket...

Fontos nektek, hogy a gyereketek haja szépen legyen levágva?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy 4 éves kisfia. Rendszeresen vágom a haját, mert az anyukája nagyon rondán csinálja, mert nem is érdekli, eddig semmi gond nem volt belőle. Hétvégére terveztük, hogy szépen levágjuk, ollóval szoktam, mindenhol, nagyon vagány kisfiús lesz(sokan dicsérik). Erre most hogy elhoztuk látjuk az anyja mit művelt. A gyerkőc homlokánál szinte teljesen levágta, ferdén, az arca körül egyik oldalt hosszabb mint a másikon, pajesz nulla, hátul meg cikkcakkos, de úgy, hogy kijavítani sem lehet, csak 2 hónap múlva. Ennek így mi értelme volt? Mert amúgy extra drágán és divatosan öltözteti az anyja, úgy gondolnám ad a kinézetre... Természetesen az apja kérésére kijavítottam a dolgot...
2011. okt. 24. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Igen, fontosnak tartom. Mivel én elég béna vagyok, inkább elviszem fodrászhoz, és szépen levágja. Olyan kis helyes a kisfiam arcocskája, nem szeretném egy rondán levágott hajjal elcsúfítani.
2011. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Fontos, mivel nekem a kézügyességem egyenlő a nullával ezért fodrász vágja a lányom és most már a fiam haját is.
2011. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Most erre mit lehet írni? Én fodrászhoz hordom a gyerekeket, mert ügyetlen vagyok. Hogy a férjed exe miért nyúlt hozzá, senki sem fogja tuti biztosra megmondani.

Mert lehet, hogy kímélni akart téged. Az is lehet, hogy azt hitte, jól fog sikerülni. De az is előfordulhat, hogy idegesíteni akart.

2011. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én éppen ezért viszem fodrászhoz, mert én nem barmolnék bele. Most levágattuk a félhosszú haját rövidebbre (nem csutka), de annyira édes arca lett, hogy csak na! Mindenki dícséri. 3,5 éves kislány egyébként.
2011. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 krisztivan ***** válasza:
Párom kisfia 7 éves és fodrászhoz hordjuk.Édes amikor mutatja hogy milyen klassz a haja(már picit Őt is érdekli).Kisfiamnak még mi vágjuk itthon géppel (13 hós)mert még körben a babahaja van csak elől nő neki "rendes"de Ő is fodrászhoz fog járni a fiúkkal.
2011. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen, én fodrászhoz hordom a 3 éves lányom. A fiammal én is gondban vagyok, mert hosszú göndör haja van, kezelhetetlen, és üvölt, ha meglátja az ollót. Őt még én nyírom, mert a fodrásztól nagyon fél, de kicsit zavar, hogy milyen kezelhetetlen a haja. 1,5 éves. Ha már megérti, hogy mi történik, őt is fodrászhoz fogom vinni, mert én nem vagyok túl ügyes ebben.
2011. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
fodrász, amihez nem értek, nem csinálom
2011. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A kislányommal szerencsém van,a fodrász itthon rendezi.A nagylányomnak ez a szakmája.Egyébként,amikor a nagy volt kicsi,én vágtam,de csak elől,amikor már a hosszából is igazítani kellett,akkor fodrász.A környékünkön is lakik egy jól szituált pár kisgyerekkel,ahol anyuka vágja nem túl sikeresen a gyereket.
2011. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hogy veszitek ra a gyereket a nyiratkozasra?


Az enyem 2,5 eves. A ferjem vagott neki egy jo kis "bundes-liga" serot tegnap, de ugy h szaladgalt utana.

En is elvinnem fodraszhoz, csakhogy nem ul meg.

Amugy tetszik, ha egy gyereknek divatos frizuraja van.

2011. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk apa vágja hajvágó géppel a fiúk haját. Nagyon igényes vagyok a kinézetükre, szeretem ha csinik és a fejük is rendben van.
2011. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!