Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Asztmás kisgyerek anyukái?

Asztmás kisgyerek anyukái?

Figyelt kérdés
Használt porlasztót keresek, vagy hogy esetleg hol tudnék venni. A doktornéni azt mondta hogy a pulmonológus írja fel de horror ára van, mi krupposok vagyunk és csak viszonylag ritkán kellene de akkor viszont jó lenne ha lenne. Azt is mondta a doktornéni hogy próbáljunk olyan gyerektől szerezni aki kinőtte az asztmát. Merre induljak a kereséssel? Esetleg nektek lenne? Köszi
2011. okt. 27. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A pulmonológus irja fel,de sztem nincs horror ára,én talán 3-4000 ft-ért vettem.Nyugodtan menj el a pulmonológushoz,és irasd fel,mert ha kell,akkor bármennyit megér:))
2011. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is pulmonológus írta fel. 3700 Ft-ért vettük.
2011. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban sok családnak horror ár 4000 ft...

Mert lehet ha ezt megveszi ennyiért, akkor hónap végén lehet kenyérre sem telne.

2011. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a 3-4000 nem horror ár, nekünk azt mondta adoktornő hogy az ami neki van a rendelőben 100 000 felett volt. Lehet akkor otthonra nem olyat írnak. El fogok menni pulmonológushoz a fiammal. Köszönöm a válaszaitokat.
2011. okt. 28. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem tudom időközben sikerült e megoldani a "porlasztó problémát".

Azért leírom amit tudok,hátha segítek.

Teszveszen vagy vaterán találsz már 3-4 ezer forintért használtat csak úgy kell keresni,hogy inhalátor,amúgy 10-20 ezer körül van egy új,googleban érdemes keresned...én már találtam 10-ért is.

Ha viszont van közgyógyotok akkor arra ingyen felírja a pulmonológus.

Sok szerencsét és jó egészséget!

Gitta

2012. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!