Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinek a babája csak 1...

Valakinek a babája csak 1 évesen duplázta meg a súlyát?

Figyelt kérdés

A kislányom talán még akkor sem fogja:(

Már többször írtam ki a súlyával kapcsolatos kérdést, de mostmár tényleg aggódom.

6 hónapos korától aktívan kúszik, 1 hónapja mászik, meg sem áll, és feláll. Egész nap mozgásban van.

7,5kg.


2011. okt. 27. 16:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én is nagyon aggodom a kislányom végett.

3350 gr született.(augusztus)

6300 gr.(február)

8050 gr volt egy évesen.

nekem azt mondta a doki hogy valószinüleg vérszegény és most 2 hónapja már vas szirupot kap de a súlya nem igazán gyarapodik. az is igaz hogy nagyon izgő-mozgó.11 hónaposan már egyedül ment.lehet nekünk is kellene egy kivizsgálás?!

2011. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Dokinő megtapogatta, nem látott gondot-tápszert NEM írt ki, szoptassam csak, szerinte nincs baj.

Nagynehezen felírt Sinlacot.


Védőnőnél utána voltam, 2cm!!!!-el kisebb a mellkörfogata, mint 2 hónappal ezelőtt a 6 hónapos státuszon:(

53dkg-ot hízott 2 hónap alatt.

A mérlege szerint 7300gr, szóval még 7500gr sincs:(((

1hónap múlva újra megnézi.


Ha 1 hónap múlva sem lesz látványos javulás a Sinlactól, akkor elmegyek, akár magán úton gasztroenterológiára. Tovább nem várok.

2011. okt. 28. 12:24
 23/24 A kérdező kommentje:
1 hónapja voltunk endokrinológián (testvére gyanús, hogy pajzsmirigy beteg, így őt is megvizsgálták) és ott nem volt a vérvételnél kiemelkedő rossz eredmény. Teljes vérkép volt és tsh nézés.
2011. okt. 28. 12:26
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos, hogy ki akarod várni a még egy hónapot?

Nálunk is csak legyintett a dokinéni, aztán csak kiderült, hogy gond van a gyerekkel. Ilyenkor az a jó, ha az ösztöneidre hallgatsz.

2011. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!