Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadhatom 1,5 éves kisfiamat...

Beadhatom 1,5 éves kisfiamat családi napközibe,2 napra?

Figyelt kérdés
Úgy tudom valahogy úgy van a jogszabály, hogy elvész a GYED, ha a gyereket nappali gyermekellátó intézménybe helyezem el. Ez vonatkozik a fizetős családi napközire is. És ha csak 2 délelőttre viszem, hogy a dolgaimat el tudjam otthon intézni? Szerintem ő is élvezné.
2011. okt. 28. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

De hát honnan tudják a TB-nél, hogy a gyereket csanába szoktad vinni? A családi napközik játszóház jelleggel is működnek, azt meg nem tilthatja senki, hogy a gyereket játszani vidd!

Én is vittem a lányomat néhányszor, nem volt fixre beíratva, csak mindig megbeszéltük a gondozónővel, hogy mikor viszem és mennyi időre. Semmi gond nem volt ebből.

Ha minden nap menne és az intézmény lehívná a gyerek után az állami támogatást (pl. bölcsiben, oviban ez van) akkor rendben, hogy úszik a gyed, de így szerintem semmi gond. Legalábbis nekünk nem volt.

2011. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondták, ha mindig viszem, akkor lejelentik, de így akkor nem? Remélem.
2011. okt. 29. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!