Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet megoldani a...

Hogyan lehet megoldani a munkavállalást egy két éves gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok megoldást. Elkezdte a bölcsit, de már megint itthon van. Tudom hogy ezen át kell esnie, de így nem tudok elkezdeni dolgozni. Mi lesz így?

Ráhagyni nem tudom senkire. Pénzem nincs bébisziterre.

Így ki fognak kötni mindent nálunk mert nem fogjuk tudni fizetni. Meg a hitelekről ne is beszéljünk.

Már előbb is akartam dolgozni, de nem volt rá lehetőségem, mert próbáltam készülni erre a nehéz átmeneti időszakra hogy ne következzen be, de nem jött össze.

Én már nem bírom. Nagyon ki vagyok. Ideges vagyok, feszült, sírok, érzékeny vagyok. Mi lesz így velünk?

Hogy lehet ezt a helyzetet túlélni, megoldani? Van megoldás egyántalán?


2009. máj. 5. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is félek ettől nagyon. Nekem azt tanácsolták, hogy olyan munkát keressek,ahol tolerálják, hogy az elején sokat beteg a gyerek. Ilyet viszont találni.....
2009. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jaj, hát most annyira nem vígasztaltam meg magunkat :(
2009. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!