Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Német, Angol és Magyar nyelvű...

Német, Angol és Magyar nyelvű weboldalt?

Figyelt kérdés

készítek, erre keresek az adott nyelvekhez társuló ikonokat, melyek láthatóak és design is EU képes!


Az elképzelés szerint a kezdőlap Flash alapon lenne a fent említett 3 nyelvhez tartozó Pl. zászló ikon, mely ikonok hivatkozásai a megfelelő nyelvet töltik be!


Nem kérek tippeket és kioktatást, több éve foglalkozom weboldalak készítésével, mondhatni mellékállásban és szakmámban foglalkozom ezzel, egyszerűen csak nem vagyok egy web-designer!


Ahogy mondtam, a 3 nyelvnek megfelelő 3 nyelvi ikont keresem, amik azért hasonlítanak is egymásra!

Ha csak példát tudtok, az is jöhet, érdekelnek az adott oldalon látható megvalósítások is!


Előre is köszönöm, és okoskodók kíméljenek!


2011. okt. 10. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tele az internet mindenfélével:

[link]

saját készítésű weboldalakat inkább nem linkelek mert az már reklám lenne.

2011. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de, igen a google volt az én első tippem is, csak valahogyan semmi használhatót nem találtam, sajnos mint mondtam nem vagyok egy designer, de elég kritikus szemszögből nézem a dolgokat! :)
2011. okt. 10. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire sürgős a dolog, mert én tudok neked szerkeszteni egyedi zászlókat a honlapra, de most két honlapot is fejlesztek, és csak később lenne időm, hogy segítsek.

Akár animált formában is el tudom készíteni, amit flash-ben szépen fel is tudsz használni.

2011. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

20:26

Köszönöm szépen, azt hiszem elfogadom a segítséget, úgy gondolom ráér, most helyettesítettem egyszerűen HTML -ben, de az alap elképzelésem a továbbiakra nekem is egy animált flash volt, vagy egy HTML-be ágyazott flash a keresőoptimalizálás végett :)

2011. okt. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!