Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon csunyán köhög 5 éves...

Nagyon csunyán köhög 5 éves kisfiam! Milyen házi praktika van amitöl elmulhat neki?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most esett vissza 3.-ra ebbe a köhögés és magas lázzal járo betegségbe. 3 hétig jol van, majd megint ugyanaz támadja meg!

a doki nem ir ki rá semmit, mondván erre nem tud mit adni!

éjjel 38.5 volt a láza. Most 37.5.

Folyamatosan mérem neki, de tudom hogy megint a torka miatt van, mert mindig ezzel kezdödik!

Jo lenne ha legalább láza nem lenne! :(

annyira sajnálom szegényt!!

van mellette egy 5 hos pici babám aki most heverte ki az utolsot betgséget, amit elkapott a nagyobbiktol. jo lenne ha nem kapná el megint!

Mit tegyek hogy ne köhögjön? Mert a rinathiol nem használ már!


Köszönöm a válaszokat!


UI: persze amugy az oviban szedi össze ezeket!


2009. máj. 6. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Homeós szopogatós!Corizalya!Vagy én összetörök egy kis fokhagymát,öntök rá mézet(bőven)És ezt meleg kamilla teával veszem/veszi be az egész család!
2009. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a rinathiol egy sz....., adj neki mondjuk STODAL szirupot, ez homeopátiás köhögéscsillapító, vagy adj neki hagymahéj teát, mindkettő hatásos, csak az utóbbi olcsóbb:)Egy fél liter vízbe szoktam tenni egy vöröshagyma héjját, felforralom,leszűröm,pici cukor és kész a gyógyszer
2009. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!!!
2009. máj. 6. 11:19
 4/11 anonim válasza:
Szia! A mézes tej is nagyon jó!
2009. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű ami nagyon jó. Gyógyszertárban bárhol megkapod. Jobbulást!
2009. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Adj neki kakukkfűteát mézzel. Nem valószínű, hogy ízlik neki, de a köhögése hamar elmúlik.
2009. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk semmi nem jött be a leírtak közül!

Elvittem fül-orr-gégészhez, kiderült, kétoldali arcüreggyulladása van, kikezelte, azóta semmi baja...igaz otthagytunk egy csomó pénzt, mivel magánrendelés volt, de legalább kiderült, mitől köhög egy éve!

nekünk egyébként a sinupret cseppeket ajánlotta ez a doktornő.bevált.

2009. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a 2. válaszolonak üzenem, ogy vettem neki Studal szirupot, és hihetettlen, de nem köh9ög!!! este egyszer sem köhögött!!!!!


köszönöm!!!

2009. máj. 7. 09:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Én akkor most kérdezni szeretnék. Stodalt én is hallottam, hogy jó és mivel néha köhög a lányom, gondoltam jó lenne itthonra. Viszont tudni szeretném, hogy meddig tartható el felbontva? Nézzétek már meg légyszi a leírásán! Köszönöm!
2009. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!30 napig lehet tartani!
2009. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!