Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen állatkát szerezzek be?

Milyen állatkát szerezzek be?

Figyelt kérdés

A 4éves kislányom nagyon szeretne egy állatkát amiről "gondoskodna". Valami olyan állatka kellene ami nem nagy igényű és nem kell sokat foglalkozni vele.

Ezért a kiskutyát kizárnám.

Papagájra gondoltam, de az meg hangos. Olyat sem szeretnék ami nagyon büdi.

Ötleteket várnék. Természetesen nem vagyok állatkínzó, így nem a egyedül a kis lányomra bíznám. :)

Csak olyan amit ő nem csak nézhet.


2011. nov. 3. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat.

Amikor két malacom volt, nem szoktak úgy kézhez, mint amikor egy malacom volt.

Viszont az az egy malacom 8 és fél évig élt!!! (a kettő meg csak 3-4 évig)


De nem akartam vitát szítani.

Majd a kérdező úgyis jobban utánajár gondolom :) :)

2011. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is voltak tengeri malacaim, hááát éjszaka aludni tőlünk nem nagyon tudtam.

Ezért amikor a fiaim állatot szerettek volna akkor ki is lőttem rögtön (na nem szó szerint)


Mi az ékszerteknős mellett döntöttünk.

Csendesek, kis igényűek nem büdik, ha bemegyünk a szobába már "rohannak" a terrárium sarkába mert azt hiszik, hogy kaja van :)


Egy plusz jó pont, a melegítő lámpájuk tökéletes ékszakai fény :)


Fiaim imádják őket és én is!

2011. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!