Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szerezzek a gimiben...

Hogyan szerezzek a gimiben barátokat?

Figyelt kérdés

Eddig az általános iskolában csak pár barátnőm volt és gimiben szeretnék megváltozni,mert utálom ,hogy egész nyáron unatkozok mert az a pár barátnőm sajnos tényleg nem ér rá mindíg.

Pedig az emberek ha rám néznek tényleg nem gondolják hogy ez a problémám,mert vidám nem visszahúzódó tipusu lány vagyok.(persze nekem is vannak hibáim,amelyeket próbálok kijavítani)Csak valahogy az új barátok szerzése nem megy.Vagyis nemtudom,hogy megy e mert már régen nem próbálkoztam vele.

Annyira utálom,hogy ha valami problémám van vagy szomorú vagyok nemtudok felhívni más embereket,vagy hogy nincs senki akivel elmehetnék valahova:(

És eddig csk lány barátaim voltak.

Hogyan szerezhetnék FIÚ haverokat is.

Pl,:Ha lesz gólya táborunk akkor ha pl.:egy fiú mellé ülök nem fognak furán nézni rám?(mert általában velük is jól kijövök de általánosban volt néhány olyan éretlen fiú akik azt hitték azért mert kedves vagyok velük és ugyanúgy haverkodok,mindjárt nyomulok is rájuk(UGYE ez gimiben nincs így?azért ott már mindeni érettebb nem?)meg nálunk akinek sok fiú barátja volt néha lerib*ancozták....nem mintha engem annyira zavarna,csak szeretnék jól indulni MINDENKINÉL)

És a lányok is......Oda ülök meg kedves vagyok,de miről beszélgessek...

Mert általában mindí mindenkivel elbeszélgetek,de most úgy félek ,hogy nyomulósnak tűnök majd.

Én úgy gondoltam az elején senkiről nem mondok véleményt,és próbálok sok emberrel megismerkedni.

DE pl.:jó....jó azt osztálytársaimmal megismerkede,a mostani osztályomban is általában kedveltek,de hogyan érjem el ,hogy legyenek ismerőseim az ÉVFOLYAMRÓL?ALSÓBB-FÖLSŐBB osztályokból is.

Kérlek adjatok tanácsot,nyugtassatok meg,annyira stresszelek és félek emiatt:(

Előre is köszönöm a válaszokat,mennek a kezecskék:)


2011. aug. 3. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia.

Énis 9.es leszek ugyanebben a helyzetben.. :/ Lehet ezzel nemsokat fogok most segíteni de én szerintem először nem is mindenkivel kell megismerkedni hanem csak pár emberrel:) Aztán majd próbálj másokkal is..:) És nem fogsz nyomulósnak tűnni. Miért tűnnél annak?:D Gólyatáborban nyilván mindenki azért megy hogy megismerje az osztálytársait, nem?:) Biztos mások is lesznek úgy mint te..:D Ne görcsölj rá annyira és akkor menni fog.. :D Sok sikert:)

15/L

2011. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Én is 9.-es leszek:D

Én Facebook-on ismerkedem a leendő osztálytársaimmal,sőt még az évfolyamtársaimmal.:D

Szerintem legyél önmagad. Gimiben lehetsz bátrabb,hisz senki sem ismer,nem tudják milyen voltál régen.:)

Barátkozz,legyél nyílt és kedves.

2011. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

én már 10.-es leszek. általánosban nekem se voltak nagyon barátaim,de a gimiben sok lett. legyél nyitott,beszélges mindenkivel,üljetek be valahova- nem kell pont azakot kedvelned,majd kialakul.de lehet,hogy visszahívnak,lesznek ott mások,akiket esetleg megkedvelsz. évfolyamtársaiddal gondolom lesz közös órátok(pl.torna,nyelvek).

cask legyél bátor,ne félj semmitől. biztos jó lesz,és sok barátot szerzel. :) x 16/L

2011. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Énis ugyanígy voltam. De hidd el gyorsan lesznek barátaid. Legyél nyitott,kedves azt a többi megy magától ;)
2011. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél több külön szakkörre jársz, annál több ismerősöd lesz más osztályokból. Akivel együtt voltatok szakkörön, arra mindig mosolyogj rá a folyosón, és akkor megjegyez, hogy milyen jó fej vagy, és lóghattok együtt. Ám ilyenkor mustra van, mert a felsőbb éves fiúk a gólyák közül nézik, hogy ki a jó csaj :)
2011. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm....mentek a kezecskék:)
2011. aug. 9. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Én idén mentem 9-be, és nekem is ez volt a bajom, nekem soha nem voltak barátnőim. Volt egy gólyatábor, és egy szobába kerültem pár osztálytársammal, és beszélgettünk. ÁŐllítólag azért kedvelnek, mert jó a humorom, és állandóan röhögök, mint ők. Na meg nem vagyok az osztály strébere, azért mert szinte csak 5-öseim vannak. Pl. az is jó, ha face-en rákeresel a nevükre, és írsz nekik . Felsőbb évfolyamból meg könnyű ismerkedni, mivel te új vagy, nem tudod , mi hol van, egyebek, odamész az egyikhez , megkérdezed, és ezzel a slunggal már be is mutatkozhatsz neki. Általában segítőkészek, legalábbis nálunk azok. Remélem tudtam segíteni. Báár, most hogy nézem, lehet kicsit későn ment a komment...-.-
2011. nov. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!