Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben altassam a gyerkőcöm,...

Miben altassam a gyerkőcöm, ha folyton lerúgja a takaróját, a hálózsákot pedig nem tűri?

Figyelt kérdés
Most csak egy pamut kétrészes pizsiben altatom, és éjjelente többször kelek, hogy takargassam, vagy csak ellenőrizzem, hogy rajta van-e a takaró. Van, hogy egész éjjel csak 1x kell betakarni, de olyan is volt, hogy "jéghideg" lábbal jött át reggel hozzánk. Egyébként állandó 23 fok van nálunk.
2011. nov. 9. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

-body, zokni,

-ha már nem pelusos, akkor trikót a pizsifelső alá

-jó vastag pizsi kell

Enyémen sincs se takaró, se hálózsák.

2011. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém sem tűri se a takarót se a hálózsákot. egy megoldás van, jobban felöltöztetni. Nálunk is kb. 23 fok van. Én bodyt adok a pizsi alá. És mikor elalszik bepelenkázom, mert amúgy már nem igazán engedi, és zoknit húzok a lábára.
2011. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem szokott 23 fokhoz és ha bejön a nagyon hideg idő akkor hűvösebb is lesz a lakásban.Most 23 fokban melege van általában, így én zoknit, pizsigatyót és pólót húzok rá.Ha tudom, hogy pol éjjel fagyni fog és kialszik valószínűleg a kandallóban a tűz, akkor egy ujjatlan body-t is kap a pizsi alá, de nem ez a jellemző.

Az én lányom általában jelzi ha fázik, de ez így még nem fordult elő.Persze én is betakarom este, de ez csak addig tart amíg meg nem fordul.A hálózsákot pici korában eltűrte, idén még nem tudom, hogyan fog viszonyulni hozzá.Mivel mőár fel tud állni az a véleményem, hogy inkább balesetek okozója lesz, minthogy a hasznunkra válna majd.

10 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vastag kezeslába a legpraktikusabb.

Egyébként 10 hósnak még bőven jó a hálózsák és nem is fog benne elesni. Lányom 21 hós és ő is abban alszik, még menni is tud benne.

2011. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a fajta hálózsákot! [link] Ezt sem tűrné el? Mert ha a hagyományos hálózsák ellen tiltakozik,lehet azért teszi mert nem tud szabadon mozogni,de ez szerintem jobb!
2011. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem ujjatlan és lábfej nélküli rugit,direkt alváshoz van,puha,meleg és olyan plüssmaci hatása van.Elöl cipzáras,azt elviseli,mást nem.
2011. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!