Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesem mindig jó alvó...

2,5 évesem mindig jó alvó volt, egy hónapja viszont csak velünk hajlandó aludni: nappal és éjszaka is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktassam vissza önálló alvásra a saját ágyába lehetőleg kíméletesen? (Vagy érezheti, hogy jön a kistesó?)
2010. jan. 22. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerköcök tesztelik a határokat.Meddig lehet elmenni.Neked kell megszabni hol a hatàr.Ès utána is kitartó maradni.
2010. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

?

Ez kemény válasz.

Azt gondoltam, vannak határok nálunk. Azért sem volt idáig probléma az alvással.

Viszont megfigyeltem, hogy most kezd félni dolgoktól: sötétség, sárkány a meséből....

Vagy tényleg csak belemagyarázok dolgokat?

2010. jan. 22. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem. nekem kettö csemetém van úgy vettem észre ,hogy megpróbálják mindenböl a legjobbatt kihozni,a saját javukra.És mi hajlamosak vagyunk nekik (én igen)engedni.Késöbb veszem észre,hogy újra az én ágyamban

alszik. Nekem segit a nevelésben, alvással kapcsolatban is

ANNETTE KAST-ZAHN könyve

2010. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2010. jan. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!