Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt olyan, akinél az anya...

Volt olyan, akinél az anya kezdte el a bölcsis beszoktatást, de másvalaki fejezte be, pl. az apa? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nincs több szabim, a kicsi beteg lett, így kltolódik a beszoktatás, apa megy vele a második héten. Nem zavarja meg nagyon?
2011. nov. 15. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kimondottan jó, ha Apa viszi, a gyerekek anyának jobban hisztiznek, apával meg jobb fejek. Legalábbis nálunk így van...sajon ez tény. ja, és én anya vagyok, de ezt be kell látnom..
2011. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, remélem így lesz. Van egy óvónő ismerősünk, ő is azt mondta, hogy talán még így jobb is lesz a beszoktatás...Remélem!
2011. nov. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!