Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hós kisfiamat éjjelre igy...

5,5 hós kisfiamat éjjelre igy öltöztetem! Adok rá egy rugit meg egy pólót és egy nadrágot meg éjjelre vastagabb takaró! Igy jó nem fog megfázni? A szobába 21-22 fok van!

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog megfázni, de szerintem elég egy rövid kombi, hosszú rugi meg vastagabb takaró. Én is így altatom.
2009. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 21-22 fok megfelelő hőmérséklet babák (és felnőttek) alvásához. Nálunk is ennyi van, az én 5 hónapos lányomon csak egy rövid ujjú body, és egy hosszú ujjú pizsi rugi van, + egy takaró.

Nem szabad túlöltöztetni, szerintem ti sem 3 réteg ruhában alszotok.

Ha félsz, hogy lerúgja a takarót, használj helyette hálózsákot.

2009. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is 21-22 fok van, de én csak egy hosszú ujjú badit és egy harisnyát adok a babára. Én úgy vettem észre, így jobban érzi magát. Vastagabb rugiban(csak rugiban) aludt eddig is, de észrevettem, hogy melege van benne, ezért váltottam a másik öltözékre. Figyeld meg a babád melyik alvókában érzi jól magát és a szerint öltöztesd. Van olyan baba, aki a meleget szereti és van amekyik baba pedig nyűgös a melegben.
2009. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 18-19 fok van éjjel.

3 hónapos a kislányunk.

Body, hosszú rugi, vékony hálózsák, egy vékonyabb és egy vastagabb kis takaró.

2009. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!