Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor mondjam meg, hogy...

Mikor mondjam meg, hogy kistesója lesz?

Figyelt kérdés
A kislányom a nyáron lesz 6 éves.Már egy ideje mondogatja, hogy nagyon szeretne kistestvért.Most 7 hetes kismama vagyok nem monduk még neki a nagy hírt,de mintha érezné mert kérdezget,hogy nem érzek még mindig semmit a hasamban.Megmondjuk neki ?
2008. márc. 22. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én lehet hogy megvárnám a 3 hónapot... Bár tudom, elég nehezen kivitelezhető akkor meg, hogy a gyerek előtt ne essen szó a terhességedről...

2008. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már megmondhatod neki.Biztos nagyon fog örülni neki:)
2008. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mond meg neki :) Jó babavárást!
2008. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mond meg. Egy ilyen nagylány borzasztóan fog örülni neki, pláne ha már ő is szeretne. Nekem két éves volt a lányom mikor megmondtuk neki, épp a szülinapja volt. :)))) Ennek már jó pár éve, és imádják egymást. Nektek is ezt kívánom. Jó babavárást.
2008. márc. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én 8 éves fiam is annyira szeretett volna tesót mint a Te lányod:)

Én megmondtam neki ahogy kiderült, márcsak azért is-mert amikor vettem a tesztet ott volt velem (nem tudtam kire hagyni), megkérdezte mi az. Nem hazudtam neki.

Akkor sajnos nem lett tesó-eléggé szomorú volt.

Aztán a következő alkalommal már jó hírrel szolgálhattam neki:) Csak nem értette, hogy előtte pár héttel miért mondtam, hogy nincs a pocimban a tesója.


Azóta 32 hetes vagyok, nagyon várja már-jön velünk uh-ra...

Szerintem nyugodtan mond el neki.

Boldog Babavárást!

2008. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mondmeg neki és kész
2008. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szia mond meg neki nyugodtan.
2008. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!