Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeritek ezt a játékot?...

Ismeritek ezt a játékot? Linkelnétek nekem szuper markolót/darut, vagyis munkagépet?

Figyelt kérdés

[link]

kisfiam imádja a munkagépeket, bármilyen ötletet szívesen fogadok. strapabíró legyen. 1,5 éves kisfiú értékeli már a távirányítós munkagépeket? Érdemes, vagy érdemesebb több olcsóbbat és több fajtát venni?

Köszi a segítséget. ja anyósoméktól kapná, max 8 ezer forintig.


2011. nov. 21. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
érdemes szót kétszer írtam. Bocsi
2011. nov. 21. 14:12
 2/6 anonim ***** válasza:

linkelni nem tudok sajnos,de távirányítósat még nem vennék neki.a fiam most 26 hónapos,de a nyáron kapott egy távirányítós autót.nem tudta irányítani,mert nem tudta egyszerre fogni is meg húzkodni is a karokat,igy a távirányítót elraktuk,de sajnos az autót nem,igy azt már tönkretette.még most sem vennék neki.majd ugy 3 éves kora körül szerintem.

ja az én fiam is gépmániás.drágábbak nagyon nincsenek neki,mert az eurós boltba szoktam vennin neki,ott meg 290 ft.karácsonyra meg nem kap autót,mert 2 hetente kap egyet szinte,igy arra nem kap.

2011. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Távirányítósat még szerintem se vegyél neki. Az én fiam 3 éves, de még Ő sem igazán értékeli, pedig van neki több is.

A Waderes játékok nagyon jók. Ezt a markolót nem ismerem, fogalmam sincs mekkora. Mi most vettünk szülinapjára egy nagy kukásautót, az volt 7000 Ft. Van traktorja és egy kisebb markolója is ezek régóta megvannak, jól bírják a kiképzést. Ha van a közeletekben Tesco nézzél ott körül, több Waderes játékuk van.

2011. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget, akkor távirányítós storno, jó hogy írtátok:-), ez azért tetszik, mert 60 cm hosszú, jó nagy:-)

tegnap is leült a müllerbe a trakotorok, markolók közé, és csak nézte, örült neki, tologatta. Lehet hogy kap egy nagyobbat meg 2 kicsit. billencsünk már van itthon, azt is imádja:-)

2011. nov. 21. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bruder márkájú játék munkagépek nagyon élethűek, bővíthetők és iszonyúan strapabírók. Kisfiamnak is van néhány és nagyon szereti.

[link]

2011. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi , kedves utolós, megnézem!
2011. nov. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!