Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 hónapos gyerek sosem...

27 hónapos gyerek sosem szalad (t). Amikor megemlítettem az anyukának, nevetett, hogy jé, tényleg. Csak én gondolom, hogy ez aggodalomra ad okot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Inkabb az ad aggodalomra okot, hogy massal foglalkozol.
2011. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
jé, tényleg.
2011. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen nem aggódnék, ráér még.
2011. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én meg beszélnék az orvossal, védőnővel.

22 hónaposom rengeteget futkározik itthon.

2011. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, meg tanulni másfél éves korra páros lábbal szökdelni és biztonságosan szaladni (nem rohanni). Óvatosan említsd meg a barátnődnek, hogy esetleg egy gyógytornász ha megnézné...

Amúgy vannak árulkodó jelek ha probléma van, pl. sokat esik, botladozik, nem tud hátrafelé menni, stb.

2011. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi. Nem másfél, hanem 2 és fél éves korra kell ezeket megtanulni, elírtam!

A lányom nemrég múlt másfél, ezért automatikusan ezt írtam.

Ő kb. 1 hete kezdte a szökdelést gyakorolni, hátrafelé már régóta tud menni, és szaladgál is, bár sokszor koppan a falon szegény:)

2011. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te gondolod. Az én gyerekem 28 hónapos, ő meg az ellenkezője, csak szaladni tud, sosem sétált még normális tempóban.. Ez most esett le..
2011. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom sem volt az a szalados fajta. Most 7 eves, elsos. Semmi gond nincs vele, szepen tanul, tesi oran is ugyes, uszni is jar. Szerintem ilyen fajta az a gyerek is, bar tudom, eleg ritka.
2011. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!