Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyereked is rágja a...

A te gyereked is rágja a körmét 2évesen? Miért?

Figyelt kérdés
Vagy a körmét vagy az ujját rágdossa.Idegtépő!! Féltem van vmi baj ezért olvastam a körömrágásról..de az ilyen lelki bajok stb..4 éves kortól írja h emiatt rágja! Apukám is rágja meg bevallom őszintén nekem is megszokásból sokszor a számba éved a kezem...örökölheti ezt??De nála nagyon gáz mert csupa pötty a szája széle a nyáltól már... :(Hogy szoktassam le??
2011. nov. 23. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem rágja, ő is 2 éves.

Egyébként egy 2 éves már bőven szoronghat, hiszen 8 hónapos kortól bármikor előjöhet a szeparációs szorongás.

Figyeld meg a körülményeket, amikor csinálja /fények, zajok, idegenek, akár a tv-ben egy reklám/ bármi okozhatja.

Akár jegyzetelj akár egy hétig és tuti rájössz az okára.

2011. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még anno négy évesen rágta a körmét a kisfiam... de a lakozzás után hama leszokott róla.
2011. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!