Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyirokcsomó duzzanatra adhatok...

Nyirokcsomó duzzanatra adhatok valamit 26 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Orvost kérdeztem azt mondta nem kell vele foglalkozni ! Engem zavar,van valami természetes dolog erre ? Most Vitacolant szed .
2011. nov. 24. 13:20
 1/5 anonim válasza:
Az én lányomnak is volt, (szinte születéstől) a doki nekünk is azt mondta nem kell vele foglalkozni, elég nehezen, de elmúlt! Mi Béres cseppet is szedünk cebion cseppel, azóta nem jött vissza a duzzanat és nem is beteges! Most 23 hónaposak vagyunk
2011. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nem kell vele foglalkozni.Az én lányomnak is születése óta volt két éves korára teljesen elmúlt,amúgy mi is Cebion cseppeket használunk,de semmi köze nincs hozzá.A nyirokcsomó duzzanat elmúlik magától.
2011. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, 16 hós és szinte már elmúlt. Ez normális akár fogzásnál, akár megfázásnál.
2011. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
27 hónapos a kisfiam !Eléggé kivan dudorodva anyakán !
2011. dec. 11. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Még mindig nem múlt el neki? Segíteni nem tudok... az én fiam is 27 hónapos, és tegnap óta van a nyakán. Mondjuk náthás is és kicsit rekedt. Nem tudtam, hogy ez a duzzanat ilyen sokáig tart :S Bocs az off-ért, csak meglepődtem! Jobbulást Nektek!
2011. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!