Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki, ha két és fél évesem...

Ciki, ha két és fél évesem babakocsiban ül? Esetleg el is alszik, ha úgy jön ki a lépés?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? És egyáltalán kinek ciki?


Annyira gyerekfüggő ez. Egyik gyerekem még 3-3,5 évesen is be akart ülni. Sőt, amikor betegségből lábadozik, be is ültetem és úgy viszem sétálni, nem érdekel, ha "megnéznek".

Kisebb lányomat meg szinte 1,5 éves korától nem lehet beültetni, csak nagy ritkán...

2011. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb sétára,hoszabb bevásárlásra menve miért lenne ciki,hiszen egy ilyen idős gyermeknek még nagyon nagy táv lenne az út .


Mi is sokáig kihasználtuk a babakocsit (Kb 3 éves koráig és sajnos még 4,5 évesen is használtuk csípőizületi gyulladás miatt) .

2011. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

S kinek akarsz megfelelni?

Magadnak és a gyerekednek? Akkor nem ciki.

Másoknak? Akkor ciki.


Lányom alig ült meg a babakocsiban (kb. 7-8 hónapig), és emiatt is furcsán néztek, de azokat is leszólják, akinek sokáig ül benne a gyerek. Na épp ezért tedd azt, amit te jónak látsz.

2011. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztivan ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?Ha valaki dumál akkor mond neki hogy cipelheti a nagyon elfáradt és elaludt 2.5 évest.De ,kinek mi köze van hozzá?!
2011. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Igaz , én érzem cikinek, de muszáj elmennünk dokihoz mert beteg lett. A kocsink nem indul, gyalog messze van, annyit nem sétál, cipelni nem tudom, 28 hetes kismama vagyok.

2011. nov. 24. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi ciki nincs, és a leírtak (betegség, terhesség, nincs kocsi) figyelembe véve meg aztán végképp.
2011. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Múltkor a majd' 3 évesemet toltam babakocsiban, tök lázas volt, nem bírt járni, muszáj voltunk orvoshoz menni.

Közben a hátamon volt az 1 évesem meitaiban.

Ki nem sza**rja le, hogy ki mit gondol. Kismama vagy, nem cipelheted, meg amúgy is, hadd üljön a kocsiban, ha úgy van.

2011. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!