Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereket tolsz még...

2 éves gyereket tolsz még babakocsiban ha messzire mentek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az enyémmel gyalog nem lehet eljutni sehova...egyből felveteti magát. úh. igen. amúgy meg sokat járunk inkább biciklivel, az még jobb és gyorsabb. bár most hogy bejön az igazán kemyén hideg, sztem visszatérünk a babakocsira.
2010. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van egy tolható triciklije,azzal megyünk messzire,amúgy séta.De ha nem lenne ez a bicó,lehet hogy babakocsival mennénk.
2010. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na ez az. Biciklin már hideg van, nekem is neki is,viszont ha nem asarki boltba akarok menni hanem 2-3km-t akkor ugy hogy ő gyalog jön a lábán kizárt, hogy kivitelezzük. Ezért érdeklődöm más beülteti e még. A nyár más volt, felültünk a bicire és kész. De ebben a hidegben.A babakocsink el van rakva a padlásra, kb március óta nem használtuk. Ezek szerint ne gáz ha előveszem és beleteszem? Olyan furán érzem magam, hogy babakocsiba akarom ültetni:(
2010. nov. 26. 13:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, babakocsizunk, mert gyalog 100* annyi idő elmenni a boltba, postára, stb. Meg a cuccokat sem kell cipelnem a gyerekkel együtt, ráadásul 16 hetes terhes vagyok.
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Szerintem nem gáz,az ő kis lábának is nagyon sok lenne az a séta.Írtam is,ha nem lenne a tricikli én is beleültetném.

2010. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Egész idáig mi is biciklivel közlekedtünk, aztán már nekem is hideg volt meg azt sem akarom hogy a lányom bekapkodja a hideg levegőt, így ismét babakocsi. Igaz ha olyan dolgom van szólok apának hagyja itthon az autót, de ha leesik a hó akkor már nem fogok vezetni így azt nem tudom hogy megyünk mert a babakocsit nem tudom eltolni a hóban / nálunk nem divat a hókotrás az utcában :( /.
2010. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi hétvégenként mindig elővesszük a babakocsit, mert olyankor megyünk a piacra, ahol rengeteg ember van. Nem akarom lökdösődésnek kitenni a gyereket ezért inkább beültetem a babakocsiba. Nem látok benne semmi kivetnivalót.
2010. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

10 hós kora óta nem ült babkocsiban a lányom. Azóta triciklit használt 19 hós koráig, azóta sétál velem. 21 hós volt, mikor kistesó született, szépen sétál a babakocsi mellett, vagy tolja a saját babakocsiját.

Mi is sétálunk egy nap 2-3 km-t a faluban, sosincs gond. Csak időt kell szánni rá...

De ha sietek, van , hogy felültetem a babakocsi tetejére, és úgy tolom őket, hogy odaérjünk, ahova kell.

De ha ilyen helyzetbe kerülnék, beültetném, és nem foglalkoznék vele, ki mit gondol...

Triciklitek, motorotok, biciklitek nincs? Bár az is hidegebb, mint a babakocsi, de abban legalább "dolgozik" ő is?..)

2010. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
januárban lesz 2.Kb. két hete letettük a babakocsit.JAnuártól bölcsi,és akkor már nem akarom használni.NEm könnyű...
2010. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én kiraktam szegény gyereket a babakocsiból, mert jön a tesó, szoknia kell a gyaloglást. nekem nem veteti magát föl, tudja gyalogolnia kell. Apával és a nagyszülőkkel cipelteti magát. Ha kirándulunk akkor gyors tempóban órákat képes gyalogolni, itthon a boltig vagy postáig csak vánszorog...

Ha úgy látod jónak, hogy gyorsabban haladsz a babakocsival akkor ne számítson senki véleménye, kapd elő és rakd bele a gyereket.

2010. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!