Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves kisfiam nappal szobati...

2,5éves kisfiam nappal szobatiszta, de éjszaka pelusos. Hogy tudnám leszoktatni róla, hogy érjem azt el, hogy felkeljen éjszaka, ha pisilnie kell?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy egy hormon felelős azért, hogy éjszaka, ha pisilnünk kell, felébredjünk. Amíg ebből a hormonból nem termelődik elég, nem ébred fel a kisgyerek. Szóval ezt nem tudod befolyásolni.
2011. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is 2,5 éves korától szobatiszta. Most 3 éves 4 hónapos, de még mindig pelusa van estére. Én nem sietettem a nappaliról is saját maga szokott le.

Reggelre még mindig van pisi.

2011. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Adj időt neki. Te nem tudod befolyásolni semmivel, amíg nincs rá megérva. Majd ha reggelre száraz a pelus, több napon át, akkor próbálkozhatsz a pelus levételével, de még utána is elő fognak fordulni balesetek.

Nekem 3 éves a fiam, és éjjel még pelusos, reggel teli a bugyor, pedig lefekvés előtt pisil.

Nyugi, a fiúk amúgy is később válnak ágytisztává, mint a láynok.

2011. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!