Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesre adnál éjjelre...

2,5 évesre adnál éjjelre zsákot? Állandóan kitakarózik, de ha "bezsákolom", akkor nem tud kimászni az ágyból.

Figyelt kérdés
Vágjam ki alul a zsákot, hogy fel tudjon állni benne? Vagy mit tegyek? Félek, hogy megfázik. :(
2011. nov. 24. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sosem raktam hálózsákba a fiamat, már picinek is utálta. Így én takartam első perctől kezdve. Nálunk távhő van,egyenletes 24-26 fok, attól, függ, hogy mennyire fűt. Vastag pizsi van rajta. Ha hűvösebbek érzem az időt, akkor adok rá zoknit. Így ha kitakarózik akkor sem fázik meg. 3 éves lesz februárba.
2011. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm a két és fél éves fiát is "zsákolja" és én is a másfél éves lányomat.Ők olyat használnak,amin ki tudja dugni a kis lábát a Kangaboo(régi kenguru kid)-ben veszi,és nagyon jó!!!
2011. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én most "zsákoltam be" újból kétévesemet, mert éjjel lehűl a lakás, és kitakarózik egy mp alatt. Szerencsére nem mászkál, de ez az amitől én is tartottam. Viszont így már nem ébred éjjel, max egyszer, de annyiszor én is fenn vagyok.
2011. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kiskorában ő sem szerette a zsákot. Aztán egyszer vettem neki egy vastag ujjatlant, odáig volt érte, le sem akarta venni, talán idén év elején lehetett, tehát két éves kora előtt. Azzal csak az volt a baj, hogy szűk volt, még a lábát sem tudta felhúzni benne, hosszra jó volt, csak nem tudott kijönni az ágyából.

Most meg nem akar pizsit sem felvenni, se zoknit, persze azért ráadom, gatyában nem aludhat, de állandóan lent van róla a takaró és éjjel hív, hogy takarjam be... lusta megkeresni.

Inkább kipróbálnám újra a zsákot, hátha megszereti megint.

2011. nov. 24. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:

van ilyen tepozaras "hasmelegito", en azt adnek ra, ha nagyon aggodnek.

nekem ejszaka szol, hogy takarjam be :D felalomban

2011. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagy méretű plüss rugiban altatom,és takaróval.Ha kitakarózik,sem szokott fázni.
2011. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én zsákolom a 3 éves fiamat. Nem akadályozza a mozgásban, akár futóversenyen is indulhatna.
2011. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 22 honapos es en is zsakolom. Reggel ha felebred siman leoperalja magarol a zsakot. Kikapcsolja a vallanal a 2 patent kapcsot es letolja magarol aztan megy a maga dolgara. :) Ugyhogy arra gondoltam, hogy ha olyat vennel aminek patentos a vallanal akkor esetleg megmutathatnad neki es lekacsolna reggel magarol es kilepne belolle.
2011. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végülis le tudná venni magáról reggel, a baj csak az, hogy néha éjjel áttotyog hozzánk, ebben talán akadályozná a zsák.

Na de annyira azért nem nagy gond. Azt hiszem veszek neki egyet. :)

2011. nov. 24. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:

A lányomat 3 éves koráig hálózsákban altattam télen. Amióta szobatiszta, azóta nem. A fiam viszont nem viseli el. Amikor ráadtam, fél óránként felsírt, úgy utálta.

De ha elviseli, akkor nyugodtan. A lányom is szépen áttotyogott benne hozzánk, nem esett el.

2011. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!