Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesednek, melyik duplot...

2,5 évesednek, melyik duplot veszed, ha veszel?

Figyelt kérdés

2011. nov. 24. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen picike még, szerintem jobb ha minél több figura van benne, és kevesebb építőkocka.
2011. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kisebb állatóvodát vettem neki, marhára nem érdekelte, csak az állatok, főleg a Malmen (Madagaszkárból a zsiráf).

[link]

2011. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz, nincs még 2,5 éves a fiam (26 hónapos), de a következő 2-t kapja meg, mivel még egyáltalán nincs neki:

[link]


[link]


Később lehet hozzá venni pluszba, és már van hol tárolni. :D Ha rokonoknak nincs ötlete, akkor is kérhetsz kiegészítőket. Mi a nagyszülőktől kaptunk pénzt, abból vesszük meg neki mindkettőt, mert tőlünk mást kap.

2011. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már egy éve kapja a részeket névnapra-szülinapra, van már busz, dr néni autója, kockák.

Ált akciósan veszem,

-match-ban pl a piac akciós a matricás gyűjtővel (imádunk vele játszani)

-kap a tesco-ból 5000 Ft-os vödör+építőelem készletet

ill vettünk külön egy alapot, mert az kevés készletben van

-a tűzoltóautón gondolkodok (szintén tesco akciós)

2011. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz az en fiam meg csak 22 honapos de az unokatesok 27 honapos, 29 honapos es lassan 3 evesek (2 fiu egy lany). Nekunk az allatkertes duplo van meg es egy doboz sima duplo epito kocka amin szamok vannak. Viszont van egy duplonk amin csoveket kell osszeepiteni es golyokat kell leeengedni. Ez valt be az osszes gyereknel a legjobban. Kisfiam kb. masfel evesen kapta ajandekba de amikor az unokatesok nallunk vannak mindig ezzel jatsznak. A fiam egyedul is sokat jatszik vele ha en felepitek neki kulombozo golyopalyakat mert egyedul meg nem megy neki. Van hozza hasznalti utasitas legalabb 15 fele palyaval amit fel lehet epiteni. Ossze lehet epiteni az allatkertes meg a tobbi duploval is. Igazan nem tudom, hogy hany eves korig valo de a dobozan masfel eves kortol talan 4 eves korig volt feltuntetve (bocsi nem emlekszem pontosan es nem vagyok otthon sajnos, hogy megnezzem). Igy nez ki:


[link]

2011. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, lassan 3 éves, de imád duplozni. Őt a különféle témájú szettek, autók nem nagyon érdeklik, ő inkább épít. Így nálunk részben egyszerűbb a döntés (építőkocka autóalappal), részben bonyolultabb, mert az igazán klassz saját ötletekhez kellenek a szettek speciális elemei. Pl. lakókocsit építünk a nagy farmos házfalaiból és a tűzoltóautó aljából, de tegnap pl. kukásautó lett ugyanezekből. A kukásautó sárga lámpájához (hogy körbe tudjon forogni) kellett a farmosban lévő körbeforgatható elem. A daruskocsihoz szintén. A hajóhoz, hogy tudjon állatokat szállítani, sok-sok kicsi alaplap (hajó alja, fedélzete), illetve a rendőrállomás rácsos, nyitható fedele, hogy az állatok ne szökjenek ki.

Szóval szerintem érdemes venni egy nagy alapkészletet (5507 vagy 5488 - ezekben is vannak speciális elemek /kék elefántorr vagy vitorla, háztetőhöz egyenes és ívelt cserép, kerítés/, amik lehet, hogy más csak kocka készletben nincsenek), alaplapot (2198, mert ebből emeletes házat is lehet építeni és viszonylag nagy alaplap van az 5507-ben, de ha az 5488 mellett döntötök /abban két autóalap van/, akkor nem árt egy nagy alaplap 2304), s bármilyen szettet, aminek a témája kedves a gyermeketeknek.

Az, hogy ő még viszonylag kicsi, így inkább a figurák fogják érdekelni, én ennyire biztosan nem jelenteném ki. Nálunk állandó jelleggel vonatépítés folyik, de utasok viszonylag ritkán kerülnek bele. Illetve az 5507-ben és a 5488-ban is van emberke (ha jól emlékszem 2-2). Én inkább valamilyen állatos szettet javasolnék (nálunk sokszor szállítja őket a vonat, a hajó, a repülő). Illetve ilyen idős korban nagyon gyorsan tanulnak, fejlődnek, így játékvásárlásnál fél-egy éves távlatban kell gondolkodni. S előbb-utóbb szinte mindenkinél eljön az önálló építés ideje.

Bocsánat, ha kicsit hosszúra sikerült.

2011. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!