Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy szobában alszanak eltérő...

Egy szobában alszanak eltérő nemű gyermekeid?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, akiknél van vagy lenne hely a külön elhelyezésre is. Nekem 3 év lesz a két gyermekem között, és nem tudom, hogy együtt vagy külön szobába legyenek. Köszi a válaszokat!
2011. nov. 24. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi,jobb nekik egy szobában. Elég 10 éves koruk körül külön szobában lenniük. Nálunk mindhárom egy szobában volt.
2011. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
külön szobájuk van, de pont most fogjuk 1 szobába tenni őket, mert úgy látom,hogy jobb lesz úgy nekik. a nagy nagyon boldog, hogy vele fog aludni a tesója. Legalább huncutkodhatnak :) Köztük 2,5 év van, a pici most 11 hónapos. Az elején amiatt nem akartuk egy szobába tenni, nehogy a kisfiam még inkább betolakodónak érezze. most már nagyon szereti a hugát és örül neki,hogy vele alhat majd.
2011. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én éppen másképp gondolom.Nálunk a 3 éves kislányom nem is engedné hogy kistesó a szobájába legyen költöztetve.

Először azért tettem őket külön szobába, mert a kisfiam még éjszaka felkellt enni, a kislányom is rossza alvó, de most már úgy látom jobb külön nekik.Mindkettőnek meg van a maga kisbirodalma.Tudja mindkettő hol a helye, már nem szeretném megváltoztatni a helyüket.Azért hogy 10 évesen újra szétszedjem őket????

2011. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Yobaby Babaáruház válasza:
Nálunk is 3 év van a két gyerkőc között, és a fiam nagyon várta a Hugicát, ezért közös szobába költöztettük őket, amikor már nem volt éjszakai szopizás. De nem tartott sokáig, mert más az napi ritmusuk, és a nagyfiúnak nem volt játéktere. Ha Hugica alszik... nem lehet bemenni a szobába, ahol a játékok vannak... Ma már 1,5 éves Hugica és nagyon szeretnek együtt játszani, de nem akarnak együtt aludni... Szerintem az idő eldönti, kinek hogyan kényelmes. semmit sem kell erőltetni! Szép estét!
2011. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekes amit írtok!
2011. nov. 24. 22:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam, amikor külön szobába mentem az öcsémtől, addig nem is volt gond, utána biztos lett volna :-D
2011. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

22 éves koromig éltem egy szobában a két évvel fiatalabb öcsémmel. Nem mondom, hogy nem lett volna jobb kamaszként külön, de nem azért, mert ő fiú én lány, hanem mert jó lett volna egy saját kuckó. Túléltem. :) Olyan 10-12 éves koromig viszont nagyon jó volt együtt, lámpaoltás után mindig nagyokat beszélgettünk.

Most egy 2,5 szobás lakásban élünk, egy kisfiunk van, jön a második, két év lesz köztük. Még nem tudjuk, milyen nemű lesz, de minden esetben egy szobában lesznek. Ha nagyon akarnánk, meg tudnánk oldani a külön elhelyezést, de nekem az a véleményem, hogy kisgyerekkorban csak előnyei vannak a közös szobának.

2011. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyerekektől függ szerintem. Hallottam már, hogy a nagyobbik külön akart a kicsitől, de szerintem ez kicsi korban ritka. Nálunk együtt alszanak egy nagy kihúzhatós ágyban. Még darabig így marad tuti. Nekünk is jó, nekik is jó. Majd tini korban talán szétválasztjuk majd. Most 5-7 évesek, fiú lány.
2011. nov. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem függ a kortól, hogy meddig lehetnek egy szobában. Majd úgyis szólni fognak ha ez bármelyiküknek kellemetlen. Addig hadd maradjanak együtt.
2011. nov. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk addig lesznek egy szobában, amíg nem lesz energiánk szétlőni a házat.

Amúgy nagyon jól megvannak együtt egy szobában. Ráadásul a szobákat egy fél falnyi ajtó választja el, amiket leszedtünk, egyben van a mi szobánkkal az övék, és tényleg van terük randalírozni.

2011. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!