Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek is válogatós 2 évesetek?

Nektek is válogatós 2 évesetek?

Figyelt kérdés
Leveseket,zöldségeket,gyümölcsöket nem eszi
2011. nov. 25. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a fiam a gyömölcsökön kívül mindent megeszik,a bölcsiben a gyümölcsöt is.itthon néha rájön,kér banánt vagy almát de ritka.szerencsére a bölcsiben megeszi.szerencsére ő soha nem válogatott,mindig mindent megevett,csak kis adagokat.most már azzal sincs baj
2011. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.nekem 21 hós a kislányom de mindent megeszik.szó szerint mindent (leves,bármilyen gyümölcs,zöldség).nagy szerencsém van vele...
2011. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20 hónapos a kislányom, május óta kb. 5ször evett gyümölcsöt. Nem hajlandó megkóstolni se, már nem csak én próbáltam neki adni, hanem barátok, nagyszülők, semmi... Mást mindent eszik rendszeresen, a zöldségekkel nincs gond. Én már elfogadtam, néha megkínálom, de nem idegesítem magam emiatt.
2011. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Hálistennek mindent eszik amit elé teszek, bármi legyen is az. A bölcsiben is kezdetektől is megeszi a reggelit, ebédet, uzsonnát.
2011. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20hós fiam a gyümölcsökön kívül, mindent megeszik. A gyümölcsöket meg sem kóstolja.
2011. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!