Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csinaljam hogy 2 eves...

Hogy csinaljam hogy 2 eves lanyom ne legyen valogatos mint en?

Figyelt kérdés
En gyerekoromban is rossz evö voltam de most is.Teszta krumpli se zoldseg gyumolcsbol is par féle.Szoval tenleg nehez eset.A parom minden evö.Kicsinek a lanyom is mindent megevett de most mar ö sem eszi meg a fözelékeket csak fujgat.Pedig tolunk nem hallota soha.Mit tegyek hogy ö ne etkezzen olyan egyoldaluan mint en?Vagy ne eröltessem aztan eszik amit eszik?Ti hogy csinaljatok?
2011. aug. 23. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pont úgy lettem nagyon válogatós, hogy úgy voltak velem a szüleim, "eszek, amit eszek". Ha valami nem volt jó, akkor nekem külön főztek. Persze akkor ez jó volt, viszont 18 éves koromra olyan válogatós lettem, hogy 2-3 féle kaján eléltem. Aztán külföldre mentem bébiszitternek és ott nem mertem mondani a családnak, ha szar volt a kaja, így megettem, és az 1 év alatt rászoktam a változatos evésre, azóta így főzök magunknak is és a gyerekeknek is. Nincs B-menü, az van, amit eléjük teszek. Nem erőltetem, ha nem kérik, ne egyék meg, de nasi sincs. A következő étkezésnél szépen megeszik. 6 éves a nagy, nem nagyon van olyan kaja amit ne szeretne.
2011. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!