Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a jobb egy 3 évesnél, ha...

Mi a jobb egy 3 évesnél, ha csak kint jön a mikulás és látja az ablakból, vagy jöjjön be hozzánk?

Figyelt kérdés
tavaly 2 évesen bent volt nála,apa öltözött be,csak rövid ideig volt,nem mondom,hogy félt de távolságtartó volt,amikor elment nagyon boldog volt a sok sok csokinak.Most arra gondoltam úgy csinálnám mint az oviba,hogy csak kint sétálna a mikulás ő ezt látná és később megtalálnánk kint az ajándékokat.ti hogy csinálnátok?
2011. nov. 26. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi eddig minden évben barátokkal közösen szerveztünk a gyerekeknek Mikulást (hasonló korú gyerekeink vannak, idén háromévesek). Nekünk bejött tavaly is, mindenkiről mondott néhány szót, odaadta az ajándékokat. Mi idén is így csináljuk. Viszont mindig idegent kérünk Télapónak, mert baj lenne, ha valamelyik gyerek felismerné az apukáját.
2011. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzánk 3 évesen még bejött, de nem volt veszélyben, mert a lányom eléggé tartott tőle. Mikor elkezdett gyanakodni, akkor már csak sötétben elsuhant az ablak előtt...mi a szobában néztük, és az ajtónál volt a sok ajándék, mikor elment.
2011. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és úgy is meg van a varázsa,hogy csak kívülről látja?én attól tartok az azért nem olyan nagy varázs.
2011. nov. 26. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez biztos a gyerektől függ, meg a szituációtól. Mi keres házban lakunk, sötétedéskor jött, jól látható volt a ruhája, meg a zsákja is. Én meg előre felbíztattam a lányom, így nagyon vártuk :) Azon múlik, megvan-e a megfelelő hangulat, várakozás.
2011. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!