Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » HA leggingset adsz a lányodra...

HA leggingset adsz a lányodra az oviba, milyen zoknival? Mert zokni nélkül lenne az igazi, nem? De az oviban azért annyira nincs meleg. Vagy bokazoknit adsz rá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
A leggings nem kifejezetten téli viselet,zoknival borzasztó idétlen ráadásul,vastag harisnyához mit szólsz?
2011. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem vágom, mi a baj a leggings+zokni összeállítással. Pólóval vagy leggigsszel harmonizáló színű zoknit igyekszem választani. A bokazoknit nem szereti a lányom, mert magas szárú, egészséges szandit hord és így a lábbeli közvetlenül a bokájához ér, ez zavarja őt. Amúgy se vagyok a zokni nélkül mászkálás híve. Ha harisnyát adnék rá, azt egyrészt mindennap cserélni kéne, ráadásul a harisnyák sose 100% pamutból készülnek, nem is annyira rugalmasak, mint egy leggings, és ahhoz szoknyát is illik viselni, az én kislányom viszont annyira pici még, (2 és 3/4 éves), hogy a szoknya-felhúzós-nadrág-letolós mutatvány még kicsit sok neki pisiléskor.


Szóval ő leggingsben jár oviba, bár mi csak egyszerűen cicnadrágnak hívjuk, és van rajta zokni. Szerintem rendkívül praktikus és csinos viselet, feltankoltam belőle jópárat. Nagyon jól áll a kis gömbölyű fenekén! :)

2011. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! de még jöhetnek :)

Egyébként én is szoktam zoknit adni rá a leggingshez, a bokazoknival jobban néz ki természetesen, de valamikor simát adok rá, hát, aki nagyon divat-mániás, az lehet, h nem így öltöztet, de tényleg nagyon praktikus a leggings, természetesen szoknyával vagy tunikával. A harisnyával az a bajom, h lecsúszik, és a lányom bár 5.5 éves, nem foglalkozik vele, az óvónők meg pláne. Meg a hari ha olyan, hamar kikopok a lábujjnál, saroknál.

Én is tervezem ,h bevásárolok belőle illetve bokazoknit.

Oviba szerintem kényelmes és -ha jól kombinálunk- csinos.

2011. nov. 27. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem csinosan öltöztetni a kislányomat, aki még csak 1 éves. Most viszont egy picit meglepődtem, hogy már az oviban is "divatozunk" =) mondjuk ezerszer inkább legyen csinos egy kicsi, mint sok esetben csak úgy rájuk adják a ruhákat.

Az amúgy nem jó megoldás, hogy normál szárú zokni a leggings alatt ?

2011. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Legalább még 10 évig nem adnék leggingset a lányomra. 13 évesen is csak nyáron. Ez nagyon durva...
2011. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A leggings szárát a zoknira húzom,így azt elrejti a benti cipő.De erre szoknyát adok.

Az ovi amúgy nem kifutó,legyen csinos a gyerek,erre adok én is,de ezen fennakadni...:OÉs ha kilátszik a zokni?A kutya nem nézi.

2011. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem a 20:24-es megdöbbenését. Nekem kisfiam van, most 21ós, és ő is hord leggingst. Igazából harisnya helyett vettem, de olyan cukik, h vétek őket eltakarni. Imádom a fenekén a mintákat. :)

De a kérdezőt se teljesen értem. Mert nekem még az se fordulna meg a fejemben, h én vegyem fel zokni nélkül ilyen időben, nemhogy a gyerek. Vannak olyan zoknik, amik tökéleten passzolnak hozzá.


Egy kép a kisfiamról:

[link]

Csak ezt a képet találtam, de mivel ez itthon készült nem foglalkoztam azzal mi van a lábán. Egyébként van egy pont olyan színű zoknija, mint a pöttyök, az a "kimenős" zokni. És minden leggingséhez megvan a hozzá illő zoknink.

2011. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamra is adok ilyesmit az oviban. Dechatlonban vettem, aláöltözék néven. Vettem volna leggings néven is, de csak lányos lila volt. Én térdzoknit adok alá, és még ráhúzunk egy gatyát is, mert kicsit hüvi van az oviban. Nem hideg, de nem az a 30 fok. Az uszodában is könnyebb így öltözni.
2011. dec. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valaki azt írta, h nem kifutó az ovi. Nincs is pénzem a legutolsó divat szerint öltöztetni a lányom, de a leggings, mint már írtam, egy kényelmes viselet, és jobb szeretem, mint a harisnyát, ezt is kifejtettem, h mért. Lánykám szereti a szoknyát, és kényelmes szoknyát adok rá, nem hosszú merev anyagút, amiben nem tudna játszani. És látom, hogy más anyuka szinte csak szoknyában küldi a lányát. Én sokszor adok rá melegítő nacit is, mert az is kényelmes, pláne, ha kimennek az udvarra. Szoknyát inkább akkor, mikor tudom, h nem mennek ki. Mert sokszor kiszakítja (mászókánál, sajna ráférne már egy kis felújítás), bár a nadrágot is. De természetesen (bár 2 percre van tőlünk az ovi) vastag nadrágban érkezünk, és ott öltöztetem át a lányom, mert melege lenne a 22 fokos teremben.
2011. dec. 3. 13:15
 10/11 A kérdező kommentje:

22:31,

az nem fordult meg a fejemben, h zokni nélkül adom a lányomra, csak azért gondoltam rá, mivel vannak olyan anyukák, akik már annyira, de annyira elvakultan divatoznak, hogy mivel nem illik a zokni a leggingshez, el tudom képzelni, hogy nem adnak a gyerekre (vagy elég meleg van az oviban. Nálunk 22 fok, de a mi ovink "szegény", nem tudom, máshol milyenek a hő viszonyok). Az enyémen mindig volt zokni, és azért színben megegyező vagy hasonló (mivel ismerem az ovink hő viszonyait).

2011. dec. 3. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!