Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha 21hónapos kislányomnak...

Baj ha 21hónapos kislányomnak nem adok csokit? Anyósom ezzel nyaggat. Mennyit ehet egy ekkora gyerek?

Figyelt kérdés
Evett már,de direkt csokit nem veszek neki. Eddig csak a túrórúdi csokiját ette,meg ami a sütiken van. Ha valakitől kap nem tiltom,de én nem veszek neki.
2011. nov. 26. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Ezzel én is pont így vagyok és anyós meg tömi csokival meg múltkor kólát akart neki adni! Eltoltam anyós kezét, hogy ez már sok lesz! Nincs szüksége rá!!!! Akkor nem csak engem zavarnak ezek! :)


20 hónapos anyukája

2011. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Engem az zavar hogy úgy beszél a csokiról mint a vízről. Azt is adjak neki minden nap.

Nem azt mondom hogy nem ehet meg egy darab csokit,de szerintem épp elég az ami a rúdin van. Azt majdnem minden nap kap. Nem szeretném már most hozzászoktatni,meg féltem a fogait is!

2011. nov. 26. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen igazad van! :) Én is adok néha csokit, de nem kap minden nap! Én sem kaptam anno, mégis felnőttem! :)


Első voltam

2011. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem még pocaklakóm van, de én biztos beszélnék az anyósommal, h mi az ami még belefér. Szerintem nem azért fontos, h a gyerek ne kapjon csokit "mert anélkül is fel tud nőni". Csak ebben a korban még jobb, ha gyümölcsökből és esetleg sütikből áll számára az édesség. Később úgyis enni fogja és inni a Colat, de amíg tudod irányítani azt, h mit egyen/igyon, addig szerintem jól teszed, hogy nem minden nap kap csokit.


Szerintem csak arra figyeljetek oda, ha anyósod vigyáz a kicsire és te nem vagy ott, akkor ugyanígy tiszteletben tartsa és ne tömje csokival!

2011. nov. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem baj, nalunk se kap olyan rengeteget. bili után kap egy m&m-set (ketszer bilizik, reggel meg este, es azt is ugy, hogy eldugom, es megkeresi, foleg az a jatek benne, nem a csoki), naponta-ketnaponta kap egy turo rudit, meg most latott a boltban ilyen miki egeres csokit (sok pici kockakocsi van kulon csomagolva mickey egeres figurakkal), gyenge voltam, és megvettem, abbol kap naponta-ketnaponta egyet.


magamtol nem veszek neki, de nem is tiltom. (a ferjem mindig kapott, imadja a csokit, en sose kaptam, mert szegenyek voltunk, nem is szerettem, csak most, hogy terhes vagyok kivanom allandoan..szerintem pont szelsoseges pelda vagyunk, valahol a ketto kozott a normalis)

2011. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kétéves lányom azt sem tudja, mi a csoki, ő sem kap. Anyós és más nem érdekel, ÉN vagyok az anyja :)
2011. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves múlt a fiam. Én sem szoktam neki csokit adni, de eszik édességet. Túrórudi, tejszelet, puding, joghurt, keksz. Szóval az édesség nincs megvonva,de konkrétan csokit nem veszek neki. Persze már evett. Amikor rokonok, ismerősök akarnak neki vele kedveskedni, csak kényszeredetten mosolygok és engedem, hogy egy picit egyen. Persze ízlik neki, és csak néznek rám, mint egy ufóra, hogy miért nem kaphat többet az a szerencsétlen, hiszen gyerek.
2011. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!