Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyerek babakorában...

Ha a gyerek babakorában nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, akkor ez a viselkedés nagyobb korában is jellemző marad? Vagy változhat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mik a tapasztalatok :-)
2011. nov. 26. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom a nyugodtabbak közé tartozik, én úgy gondolom, látva mások gyerekét. De azért mindenen átment eddig, amin egy kisgyerek átmegy, tehát van keményen dackorszak is. Lehet, hogy nem veri magát a földhöz, de akaratoskodni nagyon tud. :)
2011. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem megmarad a karaktere. Legalábbis nálunk a 2 és 4 éveseim eddig ezt igazolják.
2011. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt olvastam alapvetően ilyen marad a karakterje, ettől függetlenül átmegy változásokon, észrevehető, hogy vagányabb lesz időszakonként.

Mi kisfiunk abszolut nyugis baba volt, könyv szerint működött. 5 éves kora óta változott, nyíltabb, amolyan fiúsabb. Hisztiket nem igazán csap nem is csapott, de mérges tud lenni, rengeteg energiája van, de azt hiszem alapvetően azért nyugodt kiegyensúlyozottnak mondanám. De ezt mondom nem úgy kell érteni, hogy sose akad ki valamin, mert hát mégiscsak gyerek.

Unokatesójuk kislány kicsinek viszont igen nehezen kezelhető volt, féltek is ovitól, sulitól, ott viszont angyal gyerek, és azóta otthon is.

2011. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hullámzó.
2011. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is megmarad az alaptermészet.

Mindkét gyerekem nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott baba volt és most is azok. 1 és 3 évesek.

2011. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!