Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenése van 2 éves kislányom...

Hasmenése van 2 éves kislányomnak csütörtök óta, péntek este pedig láza is volt. Mit lehet rá adni?

Figyelt kérdés
A normaflor nem használt,a széntablettát próbáltam, egy felet összetörtem neki,de át folyott rajta.Holnap doki lesz,de most már fél óra alatt 2 szer cseréltem pelust.Mit adhatnék rá?Mit nem ehet?
2011. nov. 27. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Smecta por,itasd sokat!!!,tejet-tejterméket nem ehet.

Fontos,hogy sokat igyon!!!!!!!!!

2011. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inni iszik,eszeget is és jó a kedve,semmi baj nincs csak a rengeteg hasmenés.Köszi a választ.Ha dokihoz viszem szerinted kap rá antibiotikumot,vagy valamit?
2011. nov. 27. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A Normaflore jó, napi 2x1 mehet neki. Mellette a patikában kapható recept nélkül Smecta, ez nem túl jó ízű, de megfogja a hasát és nyugtatja a beleit. Emellett rengeteg tea, cukorral, csipet sóval, esetleg almalé. Enni, csak diétásat szabad, mint főtt krumpli, pirítós esetleg ropi, keksz, reszelt alma.
2011. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja mivel még szopik így azt nem tudom tőle elvenni,főleg most kéri hogy hasmenése van.De más tejeset amúgy sem eszik meg.
2011. nov. 27. 18:02
 5/7 fotucsok ***** válasza:
smecta port, és valami probiotikumot (lacto protekt béby, lactiv bébi...
2011. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. nov. 27. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A szoptatás a legjobb dolog, amit ilyenkor tehetsz. Szoptatni hasmenésben nemcsak, hogy szabad, de kell is.
2011. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!