Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik autósülést ajánlanád...

Melyik autósülést ajánlanád 9-36KG kategóriában, ha van rá max 20-25ezer forintom?

Figyelt kérdés
most 3éves a fiam,olyan 15kiló,ami most van neki az 9-18kg kategóriás,de hosszra már épp határeset.
2011. nov. 28. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk BébéGo ks297 van, tizenvalahányezer volt.

Azért jó, mert ki lehet belőle venni a "bélést" és akkor belefér a nagyobb gyerek is kényelmesen. Be lehet kötni az autó övével + saját övével is.

2,5 éves volt a gyerekem, mikor kapta, most 3 éves (16kg,100cm).

2011. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most vettem egy Nania Beline sp slus-t. Jó árban van 11000 most. Ennek van 15-36 kg-os változata is, 3 év felettieknek, az olcsóbb. De szerintem különbség csak annyi, hogy nincsen biztonsági öve.
2011. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Pierre Cardin van a nagyobbik lányomnak én meg vagyok vele elégedve a tesz veszen újonnan 17000 FT a kisebbik lányomnak is most azt fogok venni.
2011. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!