Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kíváncsi vagyok volt e más is...

Kíváncsi vagyok volt e más is így? Cipő és járás közötti összefüggés.

Figyelt kérdés

KÍváncsi vagyok, mert kisfiam 10,5 hónaposan egyedül ment már, itthon a lakásban nagyon szépen(mezitláb), viszont amikor kimentünk, akkor csetlett botlott, sokszor elesett. Vettem neki 11 hónapsan Siesta szandit (bokatartós) kintre. elég sokáig esetlenül közlekedett, majd augusztus végén(15 hósan), vettem neki egy Adidas cipőt, és abba gyönyörűen ment, nem voltak esések, és nem volt "most tanultam meg járni"menése.Én a cipőnek tudom ezt be így utólag. Lehet ha előbb kap másik cipőt, már hamarabb ment volna szépen... megkímélve őt egy pár száj sérüléstől, fog letöréstől...így utólag mondjuk mindegy.

Puszta kíváncsiságból érdekel, hogy más is volt e így.

Nem a márkát akarom "lehúzni" semmi ilyen nem áll szándékomba, csak kíváncsi vagyok.

KÖszi a válaszokat.


2011. nov. 28. 15:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ja, és mindenkinek ment a zöld kezecske:-)
2011. nov. 29. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!