Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megrekedtünk a szobatisztaságg...

Megrekedtünk a szobatisztasággal? Mit csináljak? Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

20 hónapos a fiam. Lassan 3 hete levettem róla a pelust, ügyesen a bilibe pisilt már a 3. naptól, utána már bele is kakilt. Viszont 2 napja egyáltalán nem hajlandó a bilibe pisilni, de a pelust sem hajlandó megtűrni magán. Reggel már tépi le magáról, ha meg nap közben rá akarom adni, akkor visítva szalad el, déli-esti alváshoz is tortúra ráadni, rugdos, mászik el...

Napközben megáll a bili mellett és úgy pisil. Nem is tudom ráültetni, mert feszíti le magát.


3 napja kezdtük azt, hogy este is a saját ágyában aludjon el. Délben szépen elalszik ott, de este eddig a mi ágyunkon aludt el, és úgy tettük át a sajátjába. Kicsit nehezebben alszik el most így, de eddig minimális sírással megúsztuk (max. fél perc), mert nem hagyom egyedül, ott vagyok mellette, csak a saját ágyában kell elaludnia.


Vajon ez vetette volna vissza?


2011. jún. 10. 15:03
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Nalunk is volt egy ilyen idoszak. Egyutt elmentunk uj bilit venni. O kivalasztotta, amelyik tetszett neki, es mar alig varta, hogy hasznalhassa. Azota mar teljesen szobatiszta.

2011. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, de épp ezért már 2 bilink van. :D

Gondolkodom a wc szűkítőn, hátha.... Ha hétvégén is ilyen lesz, akkor beszerzem, előbb-utóbb úgyis fog kelleni.

2011. jún. 10. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha állva pisil a bilibe, akkor tedd át a klotyóhoz. Valószínűleg "felnőttesen" szeretné már intézni. Max. kicsit pisis lesz a wc környéke (nem tragédia), de ő biztos örülni fog neki, hogy nem kell leülnie.
2011. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!