Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Összefüggés van közötte?...

Összefüggés van közötte? Pénteken nem volt széklete 2 éves kisfiamnak, tegnap sikerült nagyon nehezen, azóta nem. Többször szalad a bilire wc-re hogy kakálnia kell, próbálkozik, de mondja hogy fáj, és nem próbálkozik tovább.

Figyelt kérdés

Este 39 fokos láza volt,s azóta is van.Összefügg a 2?Nem fogadja el a joghurtot,szilvalekvárt,kamilla teát sem.Ma reggel sikerült éhgyomorra szilva levet bele diktáltom,mert egyébként csak vizet iszik-nem miatta-ő kéri.

Még annyi hogy 2 utolsó foga jön,a 19-20 nagy rágó leghátul.

Van összefüggés a székrekedés és a láz között?Soha nem volt ilyen problémánk.Az ügyeletre nem rohannék azonnal,ha nem muszáj.


2011. júl. 31. 11:46
 1/5 anonim válasza:

Nem vagyok orvos, és gyerekem sincs, de pont ma olvastam erről. A fog kibújása és a láz között lehet összefüggés inkább, meg gondolom, mivel fáj a fogacskája, máshogy étkezik, ez okozhatja a székrekedést.

A lázat, fájdalmat azért csillapítsátok szerintem (Nurofen szuszpenzió pl.). A rostos dolgok, amivel próbálkoztál, azok szuperek, szerintem azzal próbálkozz, szilvalekvárt valami csellel esetleg :)


Jobbulást a kislegénynek :)

2011. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Szilvalekváros palacsintát csináltam neki,1-et megevett.Most adtam neki Duphalak szirupot,mert most is csak sírt a bilin :S
2011. júl. 31. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most a mézes, korpás natúr joghurt jön be. Az én lányom sose volt lázas a fogzástól, meg 39-et elég magasnak is találom, viszont érdekes, hogy nálunk is esett már egybe többnapos székrekedés a fogzással. Én se rohannék ügyeletre még, de azért mérd sűrűn a lázát, nehogy felszükjön!
2011. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy ötletem van, ha a lázcsillapítót kúpban adnád, két legyet üthetnél egy csapásra! Max kikakilja a kúpot, akkor meg adhatsz (más hatóanyagú!) lázcsillapítót szájon át.
2011. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!Hála az égnek kakilt a kicsi--nagyon nagyon sokat :D

Ma már csak hőemelkedése van,de a fogacskáinál az ínye duzzad,vörös vérbő,most fakad ki !!

Még egyszer köszönöm.

2011. júl. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!