Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány hónapos kortól meséltek...

Hány hónapos kortól meséltek altatáskor? A délutáni altatásnál is van mese? Ha nem meséltek, hogy alszik el 1,5-2 éves gyerkőc?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
másfél éves,beteszem a kiságyba,megfogom a kezét és 5 perc múlva alszik...a mese nem érdekli:(((
2011. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat olvastam neki már 1,5 évestől, mert nagyon szerette, de kifejezetten esti mese 2 éves korától van.

Nappali alvás előtt nem olvasok neki, mert nincs rá idő (22 hósan született tesója, őt is altatnom kell).

Persze nappal is olvasok neki, ha kéri (de konkrétan nem alvás előtt).

Nagyon szeret olvasni, most 3 éves.

2011. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ilyen korában még úgy aludt el, hogy melléfeküdtem (pár perc alatt elaludt, utána kijöhettem).
2011. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az én 2 évesemnek hiába mesélek egyáltalán nemérdekli sajnos pedig én nagyon szeretném!Nappali alvásnál úgy alszik el hogy megpuszilom,betakarom és kimegyek a szobából,de este még igényli hogy összebújva altassam el!
2011. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!