Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek ha kisfiatok...

Ti mit tennétek ha kisfiatok véletlen balesetet csinál az oviban?

Figyelt kérdés

Az óvónénitől nem messze dobálóztak hogy avarral vagy kővel azt sosem tudjuk meg,az óvónő arra lett figyelmes hogy a kisfiam amit eldobott az a másik gyerekben kitört előröl a jobb felső foga,nem túl sok maradt belőle...A legjobb barátja,az óvónő is azt mondja biztos nem volt szándékos,mert nem egy agresszív gyerek,ő is azt mondta hogy csak játszottak (3évesek).

Ti mit tennétek a helyemben hogyan kérjek bocsánatot??írtam e mailt mert csak azt az elérhetőségüket tudom....találkozni nem igen szoktunk...Nagyon lelkiismeret furdalásom van...


2011. dec. 1. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak leveleket akart a levegőbe dobni és véletlenül került a kezébe a kő. Ne emészd magad! Senki nem gondolja azt, hogy rosszul neveled. Ilyesmi előfordul. Tök jó, hogy próbálod "kompenzálni" a kissrácot és az anyukáját a többség nem is foglalkozna vele.
2011. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Még mindíg bánt a dolog,és amíg nem találkozok vele addíg rágom magam....Hétfőn remélem reggel találkozunk...és bocsánatot kérek,ill megkérdezem elfogadna e egy tortát ha délután viszek.Köszönöm,úgy látom előfordulnak ilyenek az oviban..szerencsétlenségemre nálunk is,és érintett vagyok...jóvá tenni nem tudom de remélem a tortát elfogadja majd:-(
2011. dec. 2. 21:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta összefutni az anyukával? Beszéltetek?
2011. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Írtam neki 2 e-mailt is,,reggel igyekeztem úgy vinni a gyerkőcöm hogy találkozzunk...de nem sikerült...ma is fix időre kellett vinni a gyerekeket,mert Télapózás volt,de még nem voltak bent pedig elég sokat voltam bent direkt vártam is de aztán mennem kellett,mert itthon a kicsire úgy vigyáznak ilyenkor...nem igen tud korán kelni pláne mikor program van:-((

Így sajnos nem sikerült.E mailjeimre nem válaszolt...

Egyszer csak összefutunk,sajnos nagy az intervallum mikor visszük ill hozzuk a gyerekeket,6-9ig ill du fél4-5ig..az óvónő sem tudja megmondani mikor jönnek érte,pláne mivel újjak mind 3an...

Egyszer csak összefutunk,,egyszer úgyis megnézi az e-mailjeit,és látja nem hagy ill nem hagyott hidegen a dolog.De lehet ezen csak én izgatom még mindíg magamat...más egy szót sem szól ovi és el van intézve,még tesóm aki dadus is azt mondja ennél csúnyább dolgok történnek véletlenül...Ennek ellenére engem érdekel a dolog és egy nap 100szor elmondom mind 2 gyerkőcömnek hogy még játékból sem dobálózunk nem verekszünk,,és ha valaki ilyet akar játszani mondja neki hogy nem játszik ilyet...Köszi az érdeklődést!:-))

2011. dec. 5. 19:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia!Sikerült megoldani a konfliktust?Nehéz dolog ez.Az a baj,nem mindegy,hogy melyik "oldalon" állsz.A sértettin,vagy az elkövetőin.
2011. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!