Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet igazi jó meleg téli...

Hol lehet igazi jó meleg téli pulóvereket venni?

Figyelt kérdés
Minden áruházban csak vékony "felsők" vannak. Már nem gyártanak ilyesmi ruhákat? Vagy, ha mégis, segítsetek, merre érdemes keresni?!

2011. dec. 2. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Decathlonban vettem polár pulcsit a lányomnak . jó meleg.
2011. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Tescoban most jó akciók vannak. Láttam kötött pulcsikat és polár, garbós nyakúakat is. A polár kék csíkos, cipzáros, kisfiaim szeretik, jó meleg. Ezektől a hosszú ujjú pólóktól én is kiakadok, pulcsi néven hirdetik, de nem melegít semmit.
2011. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az oviban szóltak, hogy adjak vastagabb rucit a fiamra, ehhez kell az ötletbörze. Köszi a tippeket.

A tescos cuccokat én is szeretem, de amiket most árulnak kötött pulcsiként az valójában csak horgolt felső. Gagyi, vékony és a minőségéhez képest drága.

Még egyszer köszi

2011. dec. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!