Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki elhiszi a kisgyermekének, hogy fáj neki, ha vágja a körmét?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én elhiszem neki. Eddig kétszer mondta (3 éves múlt), és mind a kétszer kicsit belevágtam neki, kilátszott a körömágy a körme alól.. pedig biztonsági ollóval csinálom :(


Persze ha minden ujjánál mondaná, azt nem hinném el.

2011. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az enyém még nem olyan nagy, hogy mondani tudja, de én emlékszem, hogy nekem fájt, amikor kicsi voltam. Minden ujjamon, mert minden körmöm túl volt vágva.

Na de azt úgyis látod, hogy lehetséges-e, hgoy fájjon neki vagy sem! :)

2011. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
az én gyerekemnek fáj mind a 10 ujján a körömvágás, sőt a lábán is! a hajvágás is borzasztó fájdalmakkal jár, annál már csak a hajmosás a durvább! :) nyilván szarul csinálom, de hogy mindig... :) 2 éves
2011. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az utolsóhoz,és kiegészítem a fésülködéssel(hosszú dús haja van),és a fogmosással!

21hós kislány anyukája.

2011. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak még az is fáj,ha pulóvert adok rá,igy nem igazán hiszem el neki:-)Másfél éves,sok mindent mond már,a fáj szót mindig mondja ha valami nem tetszik neki:-)Ha tényleg fáj,akkor viszon sir is,igy meg tudom állapitani ha valami fáj neki-)
2011. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányomnak is nagyon fáj a köröm vágás és ennél csak a hajmosás fájdalmasabb nálunk. Mindig figyelek nehogy nagyon bele vágjak a kis körmébe, de ugye ficánkol, nem olyan egyszerű az. Na olyankor tudom, hogy fáj, egyébként meg tudom, hogy marha nehéz elülni fél percet amíg lenyisszantom őket :)
2011. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

El tudom hinni, hogy fáj a körömvágás (magamból kiindulva, nekem is fáj).

Én mindig fürdés után vágom a gyerekek körmeit, amikor nagyon puha, így nem fáj.

Magamnak viszont soha nem vágom, hanem mindig reszelem, mert az nem fáj.

2011. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen, nekem is fájt kiskoromban. Éppen ezért nem is vágom nagyon rövidre a gyerekek körmét, és nem is fogom le őket. A nagynak mindig mese közben vágtam, akkor bambult és engedte.
2011. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mikor az ollót megfogom már az is fáj.

Nálunk az a csel, hogy "kap" nurofent utána, így engedi.

De nálunk az is fáj neki, ha bekötöm a kesztyűt a kabátba...

2011. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem sose mondja hogy faj, mindig rohog, hogy csikis, es ezt is vagjam le, meg ezt megint.

szoval ha azt mondana, hogy faj, valszeg belevagtam, igen, elhinnem neki

2011. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!