Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magyar termék ajándékba...

Magyar termék ajándékba kisgyermeknek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, szóval zsebpénzem nincs túl sok, és erre az 'akcióra' kb. 3000 Forintot tudnék szánni.

Nyáron Németországban dolgoztam, és egy nagyon kedves házaspárnál voltam elszállásolva. Ottlétem alatt született meg első unokájuk, egy gyönyörű kislány. Karácsonyra nagyon szeretnék küldeni valamit a jelenleg 3 és fél, addigra 4 hónapos csöppségnek.

Nem valami bóvli, máshol is beszerezhető dolgot szeretnék neki küldeni, hanem valami magyar terméket, azonban gyerek-téren nem nagyon vagyok otthon a témában.


Tudnátok segíteni? :)


2011. dec. 3. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kedves vagy, hogy gondolsz rájuk. A lányaim már többször kaptak Fakopáncs-os játékokat. Jó mert figyelnek, hogy természetes dolgokból készüljenek és jó áraik is vannak. Ilyen picinek is találsz több mindent. üdv

[link]

2011. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm válaszod, sokat segítettél! Mivel olcsók az árak, apróságokat összeválogattam. :) Köszönöm!
2011. dec. 3. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!